Katalogas

 Dirbtinės gėlės - dirbtinių gėlių žiedai ir puokštės, dirbtiniai lapai ir šakos, smulkios dekoratyvinės šakelės ir didelės dirbtinių gėlių šakos - visa tai naudojame vidaus ir lauko interjero dekoravimui. Kuriame kompozicijas, vainikus, dekoruojame dovanas, papuošiame kaspinus. Dirbtinės gėlės tinka papuošimams vestuvėms ir Kalėdoms. Tai ir gėl...

 Dirbtinės gėlės - dirbtinių gėlių žiedai ir puokštės, dirbtiniai lapai ir šakos, smulkios dekoratyvinės šakelės ir didelės dirbtinių gėlių šakos - visa tai naudojame vidaus ir lauko interjero dekoravimui. Kuriame kompozicijas, vainikus, dekoruojame dovanas, papuošiame kaspinus. Dirbtinės gėlės tinka papuošimams vestuvėms ir Kalėdoms. Tai ir gėlės kapams. Visos dirbtinės gėlės kokybiškos, atsparios vandeniui - nesuyra nuo lietaus, sniego ir vėjo. Tvirtinimo elementai dirbtinėms gėlėms - plastikiniai siurbtukai ir karšti klijai - juos taip pat rasite šioje kategorijoje.

Dėmesio! Dirbtinių gėlių žiedai ir kotai nesukomplektuoti! Gėlių žiedus ir jiems tinkančius kotus pasirinkite individualiai.

Dirbtines gėles parduodame ir urmu. Perkant didesnį kiekį, taikome individualias nuolaidas. Kreipkitės - rasime geriausią sprendimą.

Mes gaminame vestuvines dekoracijas ir kaspinus vestuvių automobiliams - juos puošiame dirbtinėmis gėlėmis, pagal kliento poreikius parenkame žiedų spalvas ir dydžius. Pokylio salės papuošimui iš gėlių darome dekoratyvines širdis ir bumbulus, dirbtinių gėlių kompozicijas vazonuose ir gėlių dėžutėse. Klientų mėgiamos dirbtinių gėlių puokštės kapams vazonuose - daug jų gaminame spalio mėnesį prieš Vėlines. Mūsų puokštės tai ne masinė gamyba, o individualūs darbai, juos rasite parduotuvėje - PM URMAS, Rytų galerija 12 salė 2 vieta, Pramonės pr. 16, Kaunas. Čia priimame ir individualius užsakymus. Laukiame Jūsų!

Daugiau

Dirbtinės gėlės Yra 50 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 50 prekių