Katalogas

Gražūs spalvingi ir prabangūs Kalėdiniai maišeliai dovanoms. Popieriniai maišeliai yra skirtingų rūšių: tai įvairių dydžių maišeliai išmarginti linksmais spalvotais piešiniais ir maišeliai Premium - tai prabangūs Kalėdiniai maišeliai su stilizuotu piešiniu. Popieriniai Kalėdiniai maišeliai parduodami vienetais ir pakuotėmis po 10 vnt. Maišelio i...

Gražūs spalvingi ir prabangūs Kalėdiniai maišeliai dovanoms. Popieriniai maišeliai yra skirtingų rūšių: tai įvairių dydžių maišeliai išmarginti linksmais spalvotais piešiniais ir maišeliai Premium - tai prabangūs Kalėdiniai maišeliai su stilizuotu piešiniu. Popieriniai Kalėdiniai maišeliai parduodami vienetais ir pakuotėmis po 10 vnt. Maišelio išmatavimai žymimi: L ilgis, A aukštis, P maišelio dugnelio plotis. 

Kita rūšis - Kalėdiniai folijos maišeliai. Jie pagaminti iš skaidrios folijos su piešiniu iš abiejų pusių arba iš skaidrios folijos su piešiniu ir spalvotos folijos iš kitos pusės. Tokie maišeliai permatomi tik iš vienos pusės. Folijos maišelius viršuje galima surišti arba užklijuoti. Jie skirti smulkioms Kalėdinėms dovanoms.

Daugiau

Kalėdiniai maišeliai dovanoms Yra 55 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 55 prekių