Dovanos, dekoracijos ir prekės Kalėdoms. Spalvingi ir prabangūs popieriniai maišeliai, folijos maišeliai su Kalėdiniais piešiniais ir skaidrios folijos maišeliai. Kalėdinis dovanų pakavimo popierius, spalvota folija dovanoms, kaspinai ir juostelės - tai papuošimai dovanoms. Kalėdinės dekoruotos žvakės ir Kalėdinės stalo servetėlės - tai puikus J...

Dovanos, dekoracijos ir prekės Kalėdoms. Spalvingi ir prabangūs popieriniai maišeliai, folijos maišeliai su Kalėdiniais piešiniais ir skaidrios folijos maišeliai. Kalėdinis dovanų pakavimo popierius, spalvota folija dovanoms, kaspinai ir juostelės - tai papuošimai dovanoms. Kalėdinės dekoruotos žvakės ir Kalėdinės stalo servetėlės - tai puikus Jūsų  šventino stalo papuošimas.

Naujas prekes Kalėdoms 2017 pristatysime šių metų rudenį. Šiuo metu prekių Kalėdoms turime mažai. Parduotuvėje palikome pavyzdžius. Prašome apžiūrėti, susipažinti ir planuoti šventines dovanas iš anksto. Jei sudomins Kalėdiniai maišeliai ar kitos prekės ir Jums prieš  Kalėdas reikės didesnio jų kiekio, prašome mums praneškite - atsižvelgsime į tai formuodami savo užsakymus.

Daugiau

Kalėdoms Yra 167 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 167 prekių