Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Balionai, Pastel 29 cm, balti 100 vnt

4610925402

Nauja prekė

5,65 € su PVM

Lateksiniai balionai Celebration

Spalva pastelinė balta

Balionai pučiami iki 29 cm diametro

pildomi oru arba helio dujomis

Pakuotėje 100 vnt

Balionai pilnai biologiškai suyra

Smulkiau

Išsaugoti

Balionai, Pastel 29 cm, balti 100 vnt pakuotėje. Lateksiniai balionai Celebration naudojami krikštynų ir vestuvių dekoravimui, tinka gimtadieniui ar kitai progai. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Lateksiniai balionai stiprūs, pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl gamtoje pilnai biologiškai suyra. Balionai pakuotėje yra tik baltos spalvos, viso 100 vnt. Šie balionai pučiami iki 29 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: