Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Balionai, Pastel 29 cm, krem 100 vnt

4610925414

Nauja prekė

5,65 € su PVM

Guminiai balionai Celebration

Spalva pastelinė šviesi kreminė

Diametras 29 cm

Pakuotėje 100 vnt

Smulkiau

Išsaugoti

Balionai Pastel Celebration krem graži švenčių ar gimtadienio atributika. Balionai skirti šventės dekoravimui, bet tinka ir kitai progai, pvz. parduotuvės atidarymui - daromos balionų girliandos prie durų. Balionai naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Guminiai balionai stiprūs, pakuotėje yra tik šviesiai kreminės spalvos pasteliniai balionai, viso 100 vnt. Šie balionai pučiami iki 29 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: