Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Balionai, Pastel 29 cm, mix 100 vnt

4610925401

Nauja prekė

5,65 € su PVM

Guminiai balionai Celebration

Spalvos įvairios pastelinės

Diametras 29 cm

Pakuotėje 100 vnt

Smulkiau

Išsaugoti

Balionai Celebration Pastel mix - įvairiaspalviai - skirti vaiko ir suaugusiojo gimtadieniui, tinka ir kitai progai. Balionai graži švenčių atributika, naudojami šventės patalpų ir lauko papuošimui. Iš balionų daromos įvairios balionų girliandos, balionų puokštės ir kitos švenčių dekoracijos.

Guminiai balionai stiprūs, pakuotėje yra įvairių spalvų balionų viso 100 vnt. Šie balionai pučiami iki 29 cm diametro. Balionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai gali būti pildomi oru ar pučiamos helio dujos. Kadangi helio dujos lengvesnės už orą, balionai su helio dujomis greitai kyla į viršų, juos būtina pririšti arba naudoti svarelius.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

 • Reviews
 • No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Balionai, Pastel 29 cm, mix 100 vnt

  Balionai, Pastel 29 cm, mix 100 vnt

  Guminiai balionai Celebration

  Spalvos įvairios pastelinės

  Diametras 29 cm

  Pakuotėje 100 vnt

  30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: