Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Balionų girlianda, balta ir auksinė, 2m/60vnt

4610925401

Nauja prekė

18,20 € su PVM

Balionų girlianda supakuota dėžutėje

Komplektą sudaro:

viso 60 balionų ir juosta balionų girliandai apie 2,5 m

49 vnt balionai balti pasteliniai ir

11 vnt balionai auksiniai blizgantys

Balionus reikia pripūsti ir galiukus sukaišioti į

balionų girliandos juostelės skylutes

Balionai pučiami iki 27 cm diametro

Smulkiau

Išsaugoti

Balionų girlianda, balta ir auksinė, 2m/60vnt ir juosta girliandai 2,5m. Balionai lateksiniai, stiprūs. Balionų girliandos puikios švenčių dekoracijos, ypač tinka vestuvių ar gimtadienio papuošimui. Balionų girliandos naudojamos švenčių patalpų ar lauko papuošimui. Suformuotas girliandas reikia pririšti ar pakabinti norimoje vietoje. Balionų girlianda sudaryta viso iš 60 balionų: 49 balionai balti pasteliniai ir 11 balionų, kurių spalva auksinė blizganti. Papilgomai balionų girliandas galima papuošti lapeliais, gėlėmis ar kitais dekoro elementais, bet komplekte jų nėra, reikėtų pasirųpinti patiems.

Balionai stiprūs, vidutinio dydžio. Balionai pučiami iki 27 cm diametro. Galima pūsti ir mažiau, tada turėsime vieno atspalvio skirtingų dydžių balionus. Balionų galiukus reikia užrišti mazgiuku ir tuos mazgiukus reikia sukaišioti į balionų juostos skylutes. Iš šio komplekto suformuojama apie 2m ilgio balionų girliandaBalionai ilgai išlaiko pripūstą formą. Balionai pagaminti iš natūralaus kaučiuko latekso, todėl pilnai biologiškai suyra.

Dėmesio! Perskaitykite ir laikykitės instrukcijų!

Balionai neskirti vaikams iki 3 metų amžiaus. Vaikai gali susižaloti sprogusiu balionu arba jo dalimis. Būtina suaugusiojo priežiūra - suaugusieji turi pripūsti balioną ir prižiūrėti, kad vaikai jį naudotų tinkamai. Nepripūsti balionai turi būti laikomi vaikams neprieinamoje vietoje, o susprogusio baliono dalis išmeskite nedelsiant. Balionams pūsti naudokite tam pritaikytą balionų pompą. Pūsdami laikykite balioną toliau nuo akių ir veido, nepūskite burna, nes jiems sprogus, galite susižeisti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: