Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dangaus žibintai ir vandens žibintai graži visų švenčių atributika ir smagi pramoga svečiams. Žibintai naudojami per vestuves, krikštynas ar gimtadienius. Graži vestuvių atributika yra raudoni dangaus žibintai širdis arba balti dangaus žibintai ovalo formos. Dangaus žibintai atrodo kaip maži oro balionai. Kildami į viršų įvairių spalvų dangaus ž...

Dangaus žibintai ir vandens žibintai graži visų švenčių atributika ir smagi pramoga svečiams. Žibintai naudojami per vestuves, krikštynas ar gimtadienius. Graži vestuvių atributika yra raudoni dangaus žibintai širdis arba balti dangaus žibintai ovalo formos. Dangaus žibintai atrodo kaip maži oro balionai. Kildami į viršų įvairių spalvų dangaus žibintai gražiai nušviečia dangų ir kuo daugiau paleidžiama žibintų vienu metu, tuo gražiau.

Vandens žibintai suformuojami kaip plaukiančios didelės vandens lelijos. Žibinto viduryje įdedama deganti žvakutė ir vandens žibintai plukdomi į vandenį - į baseiną ar tvenkinį. Įvairių spalvų vandens žibintai labai papuošia aplinką.

Dangaus ir vandens žibintai pagaminti iš ryžinio popieriaus ir gamtoje pilnai suyra. Leidžiant dangaus žibintus būtina laikytis visų saugos reikalavimų, neleisti žibintų šalia aerouostų, tarp medžių, pučiant vėjui ar lyjant.

Daugiau

Dangaus žibintai Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių