Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau
Sumažinta kaina! Dangaus žibintai, Širdys 10 vnt Padidinti

Dangaus žibintai, Širdys 10 vnt

46109112003

Nauja prekė

10,20 € su PVM

-15%

12,00 € su PVM

Dangaus žibintai iš ryžinio popieriaus

Žibintai širdies formos

Spalva raudona

Žibinto išmatavimai 37x93x95 cm

Pakuotėje 10 vnt

Smulkiau

Išsaugoti

Dangaus žibintai - sena kinų tradicija - puiki švenčių atributika ir pramoga Jūsų svečiams per vestuves, gimtadienius ar jubiliejus. Dangaus žibintai labiausiai tinka vestuvėms, juos į dangų paleidžia jaunieji ir svečiai. Širdies formos raudoni dangaus žibintai tinka kai švenčiama Valentino diena, ypač gražiai atrodo kai į dangų pakyla daug šviečiančių raudonų širdžių.

Šventės metu, kai į dangų leidžiami dangaus žibintai, būtina laikytis visų saugos reikalavimų ir nepalikti vaikų be suaugusiųjų priežiūros. Už saugumą atsako šventės šeimininkas arba paskirkite tam kitą asmenį. Numatykite erdvią vietą ir tinkamą laiką (dangaus žibintai negali būti leidžiami pučiant stipriam vėjui ir lyjant), paaiškinkite svečiams instrukciją. Vieną žibintą turi paleisti du žmonės - vienas laiko išpakuotą žibintą už jo viršaus, o kitas iš apačios pridega dagtį. Laikykite žibintą kol karštas oras pilnai išpučia žibinto formą ir tik tada paleiskite. Sugalvokite norą ir pasistenkite, kad visi dangaus žibintai pakiltų į dangų vienu metu.

Gerų Jums įspūdžių ir malonių prisiminimų.

Naudojimo instrukcija:

1. Vieną dangaus žibintą turi leisti du žmonės. 

2. Atsargiai išpakuokite ir žibintą išskleiskite. Svarbu neįplėšti.

3. Įtvirtinkite dagtį žibinto apačioje - išpakuokite  dagtį. Susukite vielutes ir perkiškite jas per dagčio angą. Išskleiskite vielučių galiukus taip kad jos neišsimautų.

4.Vienas žmogus turi laikyti išskleistą žibintą už viršutinės dalies, o kitas žmogus uždega dagtį. Tai trunka apie 15 sekundžių.

5.Uždegus dagtį, žibintą laikykite kol jis pilnai išsipūs (tai užtruks apie 1 minutę). Kai pajusite, kad žibintas turi jėgos kilti, tik tad jį paleiskite.

Dangaus žibintai yra nedegūs ir draugiški aplinkai. Pagaminti iš ryžinio popieriaus ir pilnai gamtoje suyrančių medžiagų.

 PASTABOS:

1.Dangaus žibintus galima naudoti tik nevėjuotomis ir sausomis dienomis.

2. Žibintų negalima naudoti tokioje vietoje kur liepsna gali būti interpretuota kaip gaisro signalas arba kitas neigiamas reiškinys.

3.Žibintus leisti tik atviroje vietoje, toli nuo oro uostų, pastatų, aukštos įtampos kabelių, stulpų ir pagrindinių kelių. Įvairios kliūtys ir lengvai užsidegantys objektai kaip pastatai, medžiai turi būti ne arčiau kaip 30 metrų nuo žibintų paleidimo vietos (žibinto negalima leisti pastato viduje).

4.Patartina visuomet šalia turėti vandens gaisro gesinimui.

5.Neleiskite žibintų su lengvai užsiliepsnojančiais rūbais. Didesniam saugumui patartina mūvėti specialias pirštines saugančias nuo ugnies.

6.Žibintai neskirti naudoti vaikams iki 16 metų.

7.Žibintai turi būti saugomi sausoje aplinkoje.

8.Negalima palikti degančių žibintų be priežiūros.

9.Negalima naudoti sugadintų žibintų, nes tai gali sukelti pavojų žmonėms ir aplinkai.

 

 • Reviews
 • No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Dangaus žibintai, Širdys 10 vnt

  Dangaus žibintai, Širdys 10 vnt

  Dangaus žibintai iš ryžinio popieriaus

  Žibintai širdies formos

  Spalva raudona

  Žibinto išmatavimai 37x93x95 cm

  Pakuotėje 10 vnt

  5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: