Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dekoratyvinės žvakės skirtos namams, stalo puošimui ar dovanoms. Dekoratyvinės šeimos žvakės, žvakės krikštynoms ar žvakės vestuvėms dažniausiai tai rankų darbo žvakės. Nedidelės dekoratyvinės žvakės gali būti gražios dovanos svečiams šventės prisiminimui. Žvakės, sudėtos grupėmis ant veidrodžių, padėklų ar žvakidžių, naudojamos ne tik šventinio...

Dekoratyvinės žvakės skirtos namams, stalo puošimui ar dovanoms. Dekoratyvinės šeimos žvakės, žvakės krikštynoms ar žvakės vestuvėms dažniausiai tai rankų darbo žvakės. Nedidelės dekoratyvinės žvakės gali būti gražios dovanos svečiams šventės prisiminimui. Žvakės, sudėtos grupėmis ant veidrodžių, padėklų ar žvakidžių, naudojamos ne tik šventinio stalo puošimui, bet gali būti ir gražios interjero detalės - pvz. padėtos ant židinio ar atskiroje lentynoje. Dekoratyvinės žvakės gražiai dera su gėlėmis, tokios kompozicijos naudojamos šventinio stalo puošimui.

Dekoratyvinės žvakės supakuotos į skaidrų celofaną, todėl kiekviena žvakė apsaugota nuo išorės poveikio. Tansportuojant žvakes dar papildomai pakuojame, kad jos saugiai pasiektų pirkėjus. Kiekvienos dekoratyvinės žvakės išmatavimai ir kitos įpatybės aprašytos prekės aprašymuose.

Daugiau

Dekoratyvinės žvakės Yra 10 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 10 iš 10 prekių