Dekoruotos stalo servetėlės - aukšta kokybė ir platus asortimentas laukia Jūsų dėmesio. Čia atrinkti geriausi klientų pamėgti piešiniai ir pristatomi nauji. Atkreipkite dėmesį į eleganciją, funkcionalumą ir galimybę servetėles derinti tarpusavyje, pritaikyti stalo takelius ir žvakes - taip galite sukurti puikų stalo papuošimą kiekvienai šventei....

Dekoruotos stalo servetėlės - aukšta kokybė ir platus asortimentas laukia Jūsų dėmesio. Čia atrinkti geriausi klientų pamėgti piešiniai ir pristatomi nauji. Atkreipkite dėmesį į eleganciją, funkcionalumą ir galimybę servetėles derinti tarpusavyje, pritaikyti stalo takelius ir žvakes - taip galite sukurti puikų stalo papuošimą kiekvienai šventei. Šiais metais yra daug gėlių ir gamtos motyvų, dominuoja natūralios šviesios ir aiškios spalvos, bet vėl atsirado servetėlės su piešiniu ant juodo fono. Visos servetėlės demonstruojamos sulenktos į keturias dalis, kaip ir parduodamos pakuotėje, matome 1/4 servetėlės paviršiaus dalį. 

Servetėlės yra kvadratinės kelių skirtingų dydžių (C - 25x25 cm, L - 33x33 cm, D - 40x40 cm) ir apvalios (R - diametras 32 cm). Servetėlių matmenys nurodyti aprašyme prie kiekvienos servetėlės individualiai. Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių. Piešinys dengia tik vieną servetėlės sluoksnį, kiti du - balti. Popierinės stalo servetėles naudojamos ir dekupažui - tam atskiriame vieną sluoksnį su piešiniu. Servetėlės standžios, dažai nuo klijų ar vandens nenubėga. Dekupažo darbus su mūsų servetėlėmis rasite nuotraukų Galerijoje.

Daugiau

Dekoruotos servetėlės Yra 71 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 49 - 71 iš 71 prekių