Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Dėžutės dovanoms patogi dovanų pakavimo priemonė kiekvienai progai. Dekoratyvinės dėžutės tinka įvairiems daiktams, maistui ir lauktuvėms svečiams. Dėžutės dovanoms gaminamos iš dekoryvinio arba balto popieriaus. Gražiai atrodo dovanų dėžutės ir iš kraft popieriaus. Dėžutės būna su nukeliamu arba atidaromu dangteliu. Dėžutės dovanoms gali būti a...

Dėžutės dovanoms patogi dovanų pakavimo priemonė kiekvienai progai. Dekoratyvinės dėžutės tinka įvairiems daiktams, maistui ir lauktuvėms svečiams. Dėžutės dovanoms gaminamos iš dekoryvinio arba balto popieriaus. Gražiai atrodo dovanų dėžutės ir iš kraft popieriaus. Dėžutės būna su nukeliamu arba atidaromu dangteliu. Dėžutės dovanoms gali būti aprištos juostelėmis ar papildomai dekoruotos. Išsiskiria dekoratyvinės dėžutės su rankenėlėmis. Tokios dėžutės tinka įvairioms dovanoms, o ypač lauktuvėmsDekoratyvinės dėžutes parduodamos nesulankstytos, bet jas lengva sulankstyti. Dėžutes galite pasiruošti iš anksto, į jas sudėti dovanas ar saldumynus, kuriuos norėsite įteikti svečiams pasibaigus pokyliui.

Mažos dovanos ir lauktuvės svečiams įteikiamos per vestuvėms, krikštynas, gimtadienius ir kitas šventes.  Mažos popierinės dėžutės, skirtos smulkioms dovanoms ar saldainiams, dažniausiai dedamos ant stalo kiekvienam svečiui atskirai. Tokios dėžutės dovanoms papuošia pokylio stalą, sukelia intrigą, nes įdomu kas yra viduje, o parodytas dėmesys maloniai nuteikia svečius.

Popierinės dėžutės dovanoms būna ir dviejų dalių dėžutės su plastikiniu permatomu langeliu, pagamintos iš kraft popieriaus. Tokios dėžutės yra patogi dovanų ir įvairių daiktų pakavimo priemonė Kalėdoms ir kiekvienai progai. Popierinės dėžutės dovanoms parduodamos nesulankstytos. Dėžutes patogu susilankstyti patiems, nes dėžutės ruošinyje yra  įspaustos visos reikalingos lenkimo linijos.

Daugiau

Dėžutės dovanoms Yra 24 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 24 iš 24 prekių