Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

 Dirbtinės gėlės - dirbtinių gėlių žiedai ir puokštės, dirbtiniai lapai ir šakos, smulkios dekoratyvinės šakelės ir didelės dirbtinių gėlių šakos - iš jų daromos vidaus ir lauko interjero dekoracijos, kuriamos kompozicijos, vainikai, dekoruojamos dovanos, papuošiami kaspinai. Dirbtinės gėlės gražios, iš jų daromi vestuvių ir kitų švenčių papuoši...

 Dirbtinės gėlės - dirbtinių gėlių žiedai ir puokštės, dirbtiniai lapai ir šakos, smulkios dekoratyvinės šakelės ir didelės dirbtinių gėlių šakos - iš jų daromos vidaus ir lauko interjero dekoracijos, kuriamos kompozicijos, vainikai, dekoruojamos dovanos, papuošiami kaspinai. Dirbtinės gėlės gražios, iš jų daromi vestuvių ir kitų švenčių papuošimai ir dekoracijos Kalėdoms. Tai ir gėlės kapams. Visos dirbtinės gėlės kokybiškos, atsparios vandeniui - nesuyra nuo lietaus, sniego ir vėjo. Floristikos prekės - plastikiniai siurbtukai, floristinė oazė ir karšti klijai - juos taip pat rasite šioje kategorijoje.

Dėmesio! Dirbtinės gėlės žiedas ir kotas nesukomplektuoti! Gėlių žiedus ir jiems tinkančius kotus pasirinkite individualiai.

Dirbtines gėles parduodame ir urmu. Perkant didesnį kiekį, taikomos individualios nuolaidos. Kreipkitės - rasime geriausią sprendimą.

Mūsų gaminamos vestuvių dekoracijos ir kaspinai vestuvių automobiliams dažnai būna papuošti dirbtinėmis gėlėmis, pagal kliento poreikius parenkame žiedų spalvas ir dydžius. Pokylio salės papuošimui iš gėlių gali būti padarytos raidės, dekoratyvinės širdys ir bumbulai, dirbtinių gėlių kompozicijos vazonuose ir gėlių dėžutės. Dirbtinių gėlių puokštės Vėlinėms į vazonus tvirtinamos gipsu, tokia puokštė yra sunkesnė ir tvirta - joks vėjas jos neišardys. Tokios puokštės daugiausiai gaminamos spalio mėnesį prieš Vėlines. Mūsų puokštės tai ne masinė gamyba, o individualūs darbai, juos rasite parduotuvėje - PM URMAS, Rytų galerija 12 salė 2 vieta, Pramonės pr. 16, Kaunas. Čia priimame ir individualius užsakymus. Laukiame Jūsų!

Daugiau

Dirbtinės gėlės Yra 52 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 52 prekių