Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dirbtinių gėlių puokštės, dirbtinės gėlės vazonuose ar gėlės dėžutėje skirtos švenčių papuošimui - tai rožės, orchidėjos, hortenzijos ar mišrios gėlės. Dirbtinių gėlių puokštės tai gėlių šakos su žiedais sutvirtintos ant vieno koto. Tokios puokštės naudojamos vienos, jos dedamos į vazas arba puokštės, kitos gėlės ir lapai naudojami kartu, kai da...

Dirbtinių gėlių puokštės, dirbtinės gėlės vazonuose ar gėlės dėžutėje skirtos švenčių papuošimui - tai rožės, orchidėjos, hortenzijos ar mišrios gėlės. Dirbtinių gėlių puokštės tai gėlių šakos su žiedais sutvirtintos ant vieno koto. Tokios puokštės naudojamos vienos, jos dedamos į vazas arba puokštės, kitos gėlės ir lapai naudojami kartu, kai daromos didelės dirbtinių gėlių puokštėsDirbtinių gėlių puokštės kapams - tai chrizantemos, kalijos, tos pačios hortenzijos ir kitų gėlių puokštės. Dirbtinių gėlių puokštės ar kompozicijos tarnauja ilgai, jos nereikalauja jokios priežiūros, nesuvysta ir nesušąla, todėl dirbtinių gėlių puokštės dažnai daromos kaip vėlinių puokštės kai neauga gyvos gėlės. Dirbtinių gėlių puokštes ir gėles vazonuose darome mes patys, todėl žymiai daugiau puokščių rasite mūsų parduotuvėje Kaune.

Mūsų pagamintos ir švenčių ar vestuvių dekoracijos, tai didelės ir mažesnės dekoratyvinės širdys, dekoratyvinės raidės, skaičiai, gėlių kamuoliai ar gėlių sienelės. Gražios interjero kompozicijos būna kai pagrindui naudojami ne vazonai, o spalvotos gėlių dėžutės. Gėlių dekoracijos puošiamos karoliukais, juostelėmis ir kaspinais. Kai daromos dirbtinių gėlių dekoracijos ir puokštės Kalėdoms gali būti naudojamos natūralios eglių šakos, dirbtinės gėlės žiedai ir kalėdinės atributikos akcentai. Dirbtinių gėlių tvirtinimui naudojami karšti klijai, plastikiniai siurbtukai, vielos ir kiti tvirtinimo elementai. Daug čia išvardintų prekių galite rasti mūsų parduotuvėje. Priimame ir individualius užsakymus.

Daugiau

Dirbtinių gėlių puokštės Yra 10 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 10 iš 10 prekių