Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Didelė rožių puokštė, vazone

468082015

Nauja prekė

38,90 € su PVM

Didelė, aukšta ir sunki dirbtinių rožių puokštė vazone

Sudėtis: rožės šakos su lapais ir žiedais 28 vnt,

plastikinės šakelės su smulkiais žiedukais 24 vnt, dirbtiniai lapai  4 šakos

Rožės žiedai balti, smulkios gėlytės žalsvos, lapai tamsiai žali

Puokštės ilgis apie 90 cm, plotis apie 40 cm, aukštis 50 cm

Vazono aukštis 12 cm, skersmuo 15 cm

Pastaba: Yra 1 puokštė

Smulkiau

Išsaugoti

Didelė rožių puokštė vazone tai dirbtinės gėlės sukomponuotos vazonuose - dažniausiai tai yra vėlinių puokštės skirtos kapamsDirbtinių gėlių puokštės ir kompozicijos statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių rožių puokštės sudėtis nedidelė, tik 3 elementai - rožės žiedai, smulkūs žiedeliai ir dirbtiniai lapai - bet bendras vaizdas įspūdingas. Rožių puokštės sudėtis: rožės - 28 šakos su žiedais ir rožių lapais, rožės žiedas yra baltos pieno spalvos, žiedo plotis 9 cm, aukštis 7 cm; rožės lapai tamsiai žali; plastikinės šakelės sudarytos iš mažų žiedelių, kurių spalva žalsva; dirbtiniai lapai - 4 šakos, lapų spalva tamsiai žalia, vieno lapo aukštis apie 17 cm. Rožių puokštė įsodinta dideliame plastikiniame vazone. Dirbtinių rožių puokštės aukštis 50 cm, plotis apie 40 cm, o ilgis apie 100 cm. Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių rožės puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių rožių puokštės tvirtinimui panaudotas gipsas, kuris vazonui suteikia svorio ir priduoda stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas tikrai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje ir išėmus iš dėžės reikės nuimti papildomas apsaugas ir puokštę paformuoti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: