Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau
Dirbtinės gėlės vazonuose, Violetinės chrizantemos Padidinti

Dirbtinės gėlės vazonuose, Violetinės chrizantemos

468082019

Nauja prekė

24,90 € su PVM

Didelė dirbtinių gėlių puokštė vazone

Sudėtis: chrizantemos 4 žiedai,  mažos kalijos 10 vnt,

plastikinės šakelės ir lapai  

Chrizantemos violetinės, smulkios kalijos rožinės, lapai žali

Puokštės ilgis apie 45 cm, plotis apie 30 cm, aukštis apie 50 cm

Vazono aukštis 12 cm, skersmuo 15 cm

Puokštė vienpusė, tinka statyti prie sienelės ar paminklo

Pastaba: Yra 1 puokštė

Smulkiau

Išsaugoti

Dirbtinės gėlės vazonuose, Violetinės chrizantemos tai didelė puokštė kapams. Dirbtinės gėlės sukomponuotos kaip vienpusė puokštė, kuri statoma prie paminklo ar sienelės. Kita puoštės pusė baigiasi statmenais lapais, kurie matosi iš gerosios pusės. Dirbtinės gėlės vazonuose - dažniausiai tai yra vėlinių puokštės kapamsDirbtinių gėlių puokštės ir kompozicijos statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių puokštės sudėtis: keturi karališkų chrizantemų žiedai, žiedo diametras apie 20 cm, mažos kalijos - žiedo ilgis apie 6 cm - spalva rožinė su balta, šviesiai violetinė plastikinė dekoratyvi puokštelė ir žali dirbtiniai lapai. Dirbtinių gėlių puokštės aukštis 50 cm, plotis apie 30 cm, o ilgis apie 45 cm. Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, kuri impregnuota, todėl puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima lankstyti. Dirbtinės gėlės vazonuose įtvirtintos gipu, kuris vazonui suteikia svorio ir stabilumo, gėlių iš vazono išimti negalima. Puokštė gana sunki. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje ir išėmus iš dėžės gali reikėti nuimti papildomas apsaugas ir puokštę paformuoti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: