Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dirbtinių gėlių puokštė, su orchidėjomis

468082012

Nauja prekė

35,90 € su PVM

Didelė dirbtinių gėlių puokštė vazone

Sudėtis: orchidėja 12 šakų, hortenzija 10 žiedų, lapai ir puokštelė viduryje

Orchidėjos šampaninės, hortenzijos šviesiai violetinės su rožiniu atspalviu,

smulkūs lapeliai šviesiai violetiniai, vijoklių lapai žali su gelsvais viduriukais

Puokštė pailga: ilgis apie 1,2 m, plotis apie 45 cm, aukštis 35 cm

Vazono aukštis 11 cm, skersmuo 10 cm

Smulkiau

Išsaugoti

Dirbtinių gėlių puokštė su orchidėjomis tai dirbtinės gėlės vazonuose skirtos kapams. Puoštės ilgis apie 1,2 m. Dirbtinės orchidėjos su hortenzijomis, smulkios šakelės ir vijoklių lapai gražiai dera tarpusavyje. Dirbtinių gėlių puokštės ir kompozicijos statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Šios dirbtinių gėlių puokštės sudėtis gana didelė: orchidėja - 12 šakų su žiedais ir pumpurais, orchidėjos žiedai šampaninės spalvos, vieno žiedo plotis 9 cm, aukštis 7 cm; hortenzija - 10 žiedų, žiedai sudaryti iš mažų žiedelių, kurių spalva šviesiai violetinė su rožiniu atspalviu, hortenzijos žiedo skersmuo 11 cm; sidabrinė tuja - 4 šakos, plastikinė puokštė sudaryta iš šakelių, lapų ir pumpurų kekių, spalva sidabriniai violetinė; dirbtiniai lapai vijokliai, lapų spalva žalia su gelsvais viduriukais. Gėlių puokštė įsodinta plastikiniame vazone. Dirbtinių gėlių puokštės aukštis 35 cm, plotis apie 45 cm, o ilgis apie 1,2 m. (Nuotraukoje prie dirbtinių gėlių puokštės padėta medinė liniuotė metras). Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl puokštė gerai išsilaiko lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui panaudotas gipsas, kuris vazonui suteikia svorio ir priduoda stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje ir išėmus iš dėžės reikės nuimti papildomas apsaugas ir puokštę paformuoti.

Pastaba: dirbtinių gėlių puokštes darome mes patys, todėl gėlių atspalvius galime pakeisti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: