Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Gėlių kompozicija, Ruduo

468082014

Nauja prekė

31,50 € su PVM

Didelė dirbtinių gėlių kompozicija vazone

Sudėtis: pelargonija šakos su žiedais, herberos, uogos, dirbtiniai lapai

Pelargonijos žiedai raudoni, uogos raudonos, herberos ryškiai geltonos, lapai žali

Puokštės ilgis apie 100 cm, plotis apie 40 cm, aukštis 35 cm

Vazono aukštis 11 cm, skersmuo 10 cm

Vazono spalva ruda

Pastaba: ši puokštė yra tik viena

Smulkiau

Išsaugoti

Dirbtinių gėlių kompozicijos - dažniausiai tai yra vėlinių puokštės skirtos kapams. Dirbtinių gėlių puokštės vazonuose statomos ten, kur neauga gyvos gėlės ar prižiūrėti gyvas gėles nėra galimybės.

Dirbtinių gėlių kompozicijos pagrindinis akcentas yra ryškios kontrastingos žiedų spalvos. Puokštės sudėtis: pelargonijos šakos su raudonais žiedais, vienas žiedas sudarytas iš smulkių žiedelių, žiedo skersmuo 5-6 cm; hergeros žiedai - spalva ryški geltona, didelio žiedo skersmuo 10 cm; yra įdėta raudonų uogų šakelių ir žalsvų vynuogių lapų; pagrindiniai dirbtiniai lapai - 5 šakos, lapų spalva šviesiai ir tamsiau žalia, lapai apvalūs, vieno lapo aukštis apie 10 cm. Gėlių kompozicija įsodinta plastikiniame vazone. Dirbtinių gėlių kompozicijos. Dirbtinės gėlės ir dirbtiniai lapai pagaminti iš medžiagos, bet atrodo gana natūraliai. Lapų ir žiedų medžiaga gerai impregnuota, todėl kompozicija gerai išsilaikys lauke, esant bet kokioms oro sąlygoms.

 Dirbtinių gėlių puokštės gėlių ir lapų šakos suformuotos iš plastiko, bet visų šakų viduje yra viela, todėl šakas galima įvairiai išformuoti ir lankstyti. Dirbtinių gėlių puokštės tvirtinimui panaudotas gipsas, kuris vazonui suteikia svorio ir priduoda stabilumo. Puokštė gana sunki, vėjas lengvai nenupūs. Siunčiant puokštė bus supakuota dėžėje ir išėmus iš dėžės reikės nuimti papildomas apsaugas ir puokštę paformuoti.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: