Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui ir švenčių dekoravimui. Juostelės yra skirtingų pločių ir įvairių spalvų. Iš juostelių daromi kaspinai ir papuošimai, vestuvių dekoracijos, krikštynų ir Kalėdų dekoracijos, gimtadienio ir kitų švenčių dekoracijos. Kaspinai ir dekoratyvinės juostelės naudojamos vestuvių automobilių papuošimui ir bažn...

Plastikinės juostelės skirtos dovanų pakavimui ir švenčių dekoravimui. Juostelės yra skirtingų pločių ir įvairių spalvų. Iš juostelių daromi kaspinai ir papuošimai, vestuvių dekoracijos, krikštynų ir Kalėdų dekoracijos, gimtadienio ir kitų švenčių dekoracijos. Kaspinai ir dekoratyvinės juostelės naudojamos vestuvių automobilių papuošimui ir bažnyčios dekoravimui.

Dekoratyvinės dovanų juostelės gaminamos iš polipropileno, t.y. 100 proc plastikinės. Juostelės gali būti blizgios iš abiejų pusių arba dažytos matinės, kurių geroji juostelės pusė gali būti puošta raštais arba auksinėmis juostelėmis. Blogoji juostelės pusė visada lieka blizgi nedažyta. Juostelių pločiai svyruoja nuo 2 iki 10 cm, o juostelės ilgis ritėje dažniausiai yra 100 m (jei nepažymėta kitaip). Dovanų juostelės gana standžios, jas galima lankstyti ir rišti.

Platus spalvų ir juostelių pločių asortimentas Jums leis pasirinkti juosteles, labiausiai tinkančias Jūsų dovanos ar šventės papuošimui.

Daugiau

Dovanų juostelės  Yra 43 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 43 prekių