Katalogas

Dovanų maišeliai yra gera pakavimo priemonė. Šventinės dovanos, supakuotos į maišelius, visada atrodys gražiau. Gražūs popieriniai maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Popieriniai maišeliai Premium pagaminti iš pastorinto popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, kas suteikia maišeliams prabangų vaizdą...

Dovanų maišeliai yra gera pakavimo priemonė. Šventinės dovanos, supakuotos į maišelius, visada atrodys gražiau. Gražūs popieriniai maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Popieriniai maišeliai Premium pagaminti iš pastorinto popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, kas suteikia maišeliams prabangų vaizdą. Į visus maišelius suvertos rankenėlės iš medžiaginės satininės juostelės.

Popieriniai dovanų maišeliai yra kelių dydžių, prie maišelių surašyti išmatavimai: L ilgis, A aukštis, P plotis. Kraft maišeliai pagaminti iš storo rudo perdirbto popieriaus. Šie maišeliai vienspalviai, juos galima papildomai dekoruoti.

Mažoms dovanėlėms pakuoti labai tinka apvalūs organziniai medžiaginiai maišeliai. Ypač gražiai atrodo dovanos, supakuotos į medžiaginius maišelius, skirtos vestuvių ar krikštynų svečiams. Tokios dovanėlės sudedamos ant stalo prie kiekvieno svečio lėkštutės.

Daugiau

Dovanų maišeliai Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių