Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Dovanų maišeliai yra gera dovanų pakavimo priemonė. Šventinės dovanos, supakuotos į maišelius, visada atrodys gražiau. Gražūs popieriniai maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs popieriniai maišeliai su ženklu Premium pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, kas s...

Dovanų maišeliai yra gera dovanų pakavimo priemonė. Šventinės dovanos, supakuotos į maišelius, visada atrodys gražiau. Gražūs popieriniai maišeliai pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs popieriniai maišeliai su ženklu Premium pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, kas suteikia maišeliams prabangų vaizdą. Į visus maišelius suvertos rankenėlės iš medžiaginės satininės juostelės.

Popieriniai dovanų maišeliai yra kelių dydžių, prie maišelių surašyti išmatavimai: L ilgis, A aukštis, P plotis.

Mažoms dovanėlėms pakuoti labai tinka apvalūs organziniai medžiaginiai maišeliai. Ypač gražiai atrodo dovanos, supakuotos į medžiaginius maišelius, skirtos vestuvių ar krikštynų svečiams. Tokios dovanėlės sudedamos ant stalo prie kiekvieno svečio lėkštutės.

Daugiau

Dovanų maišeliai Yra 14 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 14 iš 14 prekių