Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Dovanų maišeliai yra gera dovanų pakavimo priemonė. Dovanų maišeliai gali būti popieriniai maišeliai arba medžiaginiai maišeliai. Dovanos, supakuotos į maišelius, atrodys gražiau, jas bus patogu saugoti ir įteikti. Dovanų maišeliai būna pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs dovanų maišeliai Premiu...

Dovanų maišeliai yra gera dovanų pakavimo priemonė. Dovanų maišeliai gali būti popieriniai maišeliai arba medžiaginiai maišeliai. Dovanos, supakuotos į maišelius, atrodys gražiau, jas bus patogu saugoti ir įteikti. Dovanų maišeliai būna pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs dovanų maišeliai Premium yra pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, todėl šie maišeliai atrodo ypač gražiai. Į visus maišelius suvertos medžiaginės satino juostelės rankenėlės.

Popieriniai dovanų maišeliai yra kelių dydžių, prie maišelių surašyti išmatavimai: L ilgis, A aukštis, P plotis.

Mažoms dovanėlėms pakuoti labai tinka medžiaginiai maišeliai viršuje sutraukiami siauromis juostelėmis - tai pusiau permatomi organzos maišeliai. Ypač gražiai atrodo dovanos, supakuotos į medžiaginius maišelius, skirtos vestuvių ar krikštynų svečiams. Tokios dovanėlės sudedamos ant stalo prie kiekvieno svečio lėkštutės arba įteikiamos asmeniškai.

Daugiau

Dovanų maišeliai Yra 26 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 26 prekių