Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Dovanų maišeliai yra gera pakavimo priemonė. Maišeliai dovanoms gali būti popieriniai maišeliai arba medžiaginiai maišeliai. Dovanos, supakuotos į maišelius, atrodys gražiau, jas bus patogu saugoti ir įteikti. Dovanų maišeliai būna pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs dovanų maišeliai Premium yra...

Dovanų maišeliai yra gera pakavimo priemonė. Maišeliai dovanoms gali būti popieriniai maišeliai arba medžiaginiai maišeliai. Dovanos, supakuotos į maišelius, atrodys gražiau, jas bus patogu saugoti ir įteikti. Dovanų maišeliai būna pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti spalvingais piešiniais. Išskirtinai prabangūs dovanų maišeliai Premium yra pagaminti iš storo popieriaus, dekoruoti metalizuotais piešiniais, todėl šie maišeliai atrodo ypač gražiai. Į visus maišelius suvertos medžiaginės satino juostelės rankenėlės.

Popieriniai dovanų maišeliai yra kelių dydžių, prie maišelių surašyti išmatavimai: L ilgis, A aukštis, P plotis.

Mažoms dovanėlėms pakuoti labai tinka organziniai medžiaginiai maišeliai. Ypač gražiai atrodo dovanos, supakuotos į medžiaginius maišelius, skirtos vestuvių ar krikštynų svečiams. Tokios dovanėlės sudedamos ant stalo prie kiekvieno svečio lėkštutėsarba įteikiamos asmeniškai.

Daugiau

Dovanų maišeliai Yra 25 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 25 prekių