Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dovanų pakavimo popierius yra išmargintas įvairiais piešiniais ir ornamentais. Dovanų popierius skirtas dovanų pakavimui įvairių švenčių proga. Dovanų pakavimo popierius yra vaikiškas, vestuvinis, gėlėtas, Kalėdinis arba ornamentai. Ornamentais dekoruotas dovanų popierius labai universalus, nes į šį popierių gali būti pakuojamos dovanos kiekvien...

Dovanų pakavimo popierius yra išmargintas įvairiais piešiniais ir ornamentais. Dovanų popierius skirtas dovanų pakavimui įvairių švenčių proga. Dovanų pakavimo popierius yra vaikiškas, vestuvinis, gėlėtas, Kalėdinis arba ornamentai. Ornamentais dekoruotas dovanų popierius labai universalus, nes į šį popierių gali būti pakuojamos dovanos kiekvienai progai vyrams ir moterims. Kalėdinis popierius, išmargintas spalvingais Kalėdiniais motyvais, labai tiks Kalėdinių dovanų pakavimui vaikams ir suaugusiems.

Dovanų pakavimo popierius supjaustytas lapais 70x100 cm ir susuktas į rulonus po 25 lapus. Viename rulone yra 5 skirtingų piešinių popierius po 5 vienodus lapus. Dovanų popierius gana storas 80 mk, iš šio popieriaus gali būti lankstomi popieriniai dovanų maišeliai.

Daugiau

Dovanų pakavimo popierius Yra 5 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių