Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dovanų pakavimo popierius yra išmargintas įvairiais piešiniais ir ornamentais. Dovanų popierius skirtas dovanų pakavimui šventėms, vestuvėms ir Kalėdoms. Dovanų pakavimo popierius priklausomai nuo piešinio motyvo skiriasi pavadinimais. Populiariausias dovanų popierius Gėlės- čia rasite įvairių gėlių piešinius. Dovanų pakavimo popierius Ornamenta...

Dovanų pakavimo popierius yra išmargintas įvairiais piešiniais ir ornamentais. Dovanų popierius skirtas dovanų pakavimui šventėms, vestuvėms ir Kalėdoms. Dovanų pakavimo popierius priklausomai nuo piešinio motyvo skiriasi pavadinimais. Populiariausias dovanų popierius Gėlės- čia rasite įvairių gėlių piešinius. Dovanų pakavimo popierius Ornamentai labai universalus, nes čia yra įvairūs piešiniai, langeliai, ornamentai, bet nėra gėlių motyvų. Popierius su ornamentais tinka dovanų pakavimui kiekvienai progai, tiek vyrams, tiek ir moterims. Dovanų pakavimo popierius Vaikiškas yra išskirtinai tik su spalvingais vaikiškais piešiniais. Dovanų pakavimo popierius Vestuvėms bus išmargintais piešiniais su vestuvių atributika. Čia vyrauja balandžių, karietų, gėlių, puokščių motyvai ir, žinoma, vestuviniai žiedai. Dovanų pakavimo popierius Kalėdoms išsiskiria spalvingais Kalėdiniais motyvais, čia eglutės, eglutės žaisliukai, girliandos ir Kalėdų senelio piešiniai. Kalėdinis popierius tiks Kalėdinių dovanų pakavimui vaikams ir suaugusiems, tik reikia pasirinkti tinkamą piešinį.

Dovanų pakavimo popierius supjaustytas lapais 70x100 cm ir susuktas į rulonus po 25 lapus. Viename rulone yra 5 skirtingi piešiniai po 5 vienodus lapus. Dovanų popierius gana storas 80 mk, iš šio popieriaus gali būti lankstomi ir popieriniai dovanų maišeliai.

Daugiau

Dovanų pakavimo popierius Yra 16 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių