Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Floristikos prekės naudojamos dekoravimo darbams, tai oazė, plastikiniai siurbtukai, juostelės, celofanas ir kt. Floristikos prekės nepakeičiami floristų, dekoratorių bei gėlininkų darbo įrankiai. Plastikiniai siurbtukai naudojami kai dekoracijos tvirtinamos ant stiklo, metalo ar kito lygaus paviršiaus. Oazė - tai gėlių puokščių pagrindas. Į oaz...

Floristikos prekės naudojamos dekoravimo darbams, tai oazė, plastikiniai siurbtukai, juostelės, celofanas ir kt. Floristikos prekės nepakeičiami floristų, dekoratorių bei gėlininkų darbo įrankiai. Plastikiniai siurbtukai naudojami kai dekoracijos tvirtinamos ant stiklo, metalo ar kito lygaus paviršiaus. Oazė - tai gėlių puokščių pagrindas. Į oazę susmeigiamos gėlės ir lapai gerai išlaiko puokštės formą. Žalia oazė gerai sugeria vandenį.

Svarbi floristikos prekė plastikiniai siurbtukai tai minkšto plastiko diskeliai su maža iškilia cilindro formos rankenėle, kurios viršūnėje yra skersinė kiaurymė, į kurią įklijuojamos gėlės ar maža puokštė, pririšami kaspinai ar dekoracijos. Keli plastikiniai siurbtukai rišami prie didesnės dekoracijos ir jais dekoracija tvirtinama reikiamoje vietoje. Plastikiniai siurbtukai gerai laiko tik prispausti prie lygaus švaraus paviršiaus, tada jie užsifiksuoja ir gerai laiko. Daug siurbtukų naudojame vestuvių papuošimui. Jais tvirtiname įvairias vestuvių dekoracijas ant automobilio kapoto ar langų. Plastikiniai siurbtukai netepa ir nepažeidžia paviršiaus.

Daugiau

Floristikos prekės Yra 9 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių