Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Floristinis tinklelis naudojamas dovanų pakavimui ir dekoravimui. Tinklelis tinka gėlių papuošimui, kaspinams, vestuvių ir Kalėdų dekoracijoms. Floristinis tinklelis tai juostelės atrodančios kaip tikras tinklas, kurį galima įvairiai modeliuoti, lankstyti ir kirpti. Floristinis tinklelis gali būti standus arba lengvai modeliuojamas tinklas. Dažn...

Floristinis tinklelis naudojamas dovanų pakavimui ir dekoravimui. Tinklelis tinka gėlių papuošimui, kaspinams, vestuvių ir Kalėdų dekoracijoms. Floristinis tinklelis tai juostelės atrodančios kaip tikras tinklas, kurį galima įvairiai modeliuoti, lankstyti ir kirpti. Floristinis tinklelis gali būti standus arba lengvai modeliuojamas tinklas. Dažniausiai naudojamas ir mėgstamas yra metalizuotas floristinis tinklelis, nertas iš spalvotų blizgančių siūlų.

Standus floristinis tinklelis tai 4 cm pločio ir 10 m ilgio tinklelis, kaip juostelės susuktas į ritinėlį. Šias juosteles galima karpyti skersai ir išilgai - jos nebryzga. Modeliuojamas floristinis tinklelis tai toks tinklelis, kurį galima ištempti į plotį, po to vėl atstatyti buvusią formą. Šis tinklelis išlaiko jam suteiktą formą be atskiro pririšimo. Modeliuojamas floristinis tinklelis taip pat susuktas ritinėliais kaip juostelės. Šių juostelių plotis yra skirtingas - 2 cm, 5 cm arba 10 cm. Juostelės ilgis ritinėlyje 10 m, jei aprašyme nenurodyta kitaip.

Daugiau

Floristinis tinklelis Yra 13 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 13 iš 13 prekių