Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kiekvienos gėlės žiedas yra gražus, todėl gamintojai stengiasi atkurti gamtos įvairovę. Dirbtiniai gėlių žiedai - tai rožės, hortenzijos, orchidėjos, chrizantemos, kalijos, antūriai ir kitos gėlės. Asortimentas kinta ir dažnai atnaujinamas. Gėlių žiedai naudojami įvairių švenčių papuošimui. Dirbtinės gėlės tinka vestuvių papuošimui ir Kalėdoms, ...

Kiekvienos gėlės žiedas yra gražus, todėl gamintojai stengiasi atkurti gamtos įvairovę. Dirbtiniai gėlių žiedai - tai rožės, hortenzijos, orchidėjos, chrizantemos, kalijos, antūriai ir kitos gėlės. Asortimentas kinta ir dažnai atnaujinamas. Gėlių žiedai naudojami įvairių švenčių papuošimui. Dirbtinės gėlės tinka vestuvių papuošimui ir Kalėdoms, iš jų kuriamos dekoracijos, daromos dirbtinės gėlės dėžutėje, vainikai bei vėlinių puokštės kapams. Visi dirbtiniai gėlių žiedai yra kokybiški, nesuyra nuo lietaus ir vėjo. Dirbtinės gėlės žiedas ir kotas dažnai būna nesukomplektuoti! Jei reikia, kotelius kiekvienam gėlės žiedui pasirinkite patys. Dažnai gėlės žiedas, ypač rožės, naudojamos be kotelių - juos reikiamoje vietoje klijuojame karštais klijais. Ar gėlės žiedas parduodamas su koteliu ar be kotelio matosi prekės nuotraukoje ir aprašyme.

Dirbtinių gėlių žiedai parduodami vienetais ir urmu - perkant pakuotę, automatiškai taikomos nuolaidos. Visada peržiūrėkite prekės aprašymą iki pabaigos. Jei norite pirkti didesnį dirbtinių gėlių kiekį, kreipkitės - pritaikysime individualias nuolaidas.

Daugiau

Gėlių žiedai Yra 13 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 13 iš 13 prekių