Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Dirbtinės kalijos, žiedai, 24 vnt

468081501

Nauja prekė

10,80 € su PVM

Dirbtinės kalijos žiedai, pakuotėje 24 vnt

Žiedai stori, kaip guminai, primena natūralų žiedą

Spalva balta, žiedo pradžia ir galiukas žalsvi

 Žiedas sudarytas iš 3 dalių - reikia sudėti patiems

Žiedo išmatavimai: aukštis 16 cm, plotis 9 cm

Pakuotės išmatavimai: 32x16x10 cm

Pastaba: nurodyta 24 vnt (pakuotės) kaina

Smulkiau

Išsaugoti

Dirbtinės kalijos žiedai, 24 vnt. Kalijos žiedai balti, primena natūralius, žiedo aukštis 16 cm. Dirbtinės gėlės kalijos parduodamos pakuotėmis po 24 vnt. Kalijos daugiausiai naudojamos dekoracijoms ir puokščių gamybai. Kalijos gali būti gėlės kapams ir ne tik. Dirbtinės gėlės kalijos žiedai nesugelia vandens, todėl tinka lauko dekoracijoms.

Dirbtinės gėlės kalijos yra kokybiškos, pagamintos iš storos medžiagos, primenančios gumą. Žiedas atrodo kaip natūralus, turi natūralų primenantį žiedo reljefą. Kalijos žiedai susideda iš trijų dalių, kurie maišelyje būna atskirai. Žiedus reikia sudėti - žiedo viduriuką reikia pernerti per patį žiedą ir įstatyti į piltuvėlio formos žiedo stovelį. Tada žiedą galima uždėti ant koto. Kotus kalijoms pasirinkite atskirai - galite naudoti universalius kotus arba kotus kalijoms. 

Pastaba: jei pasirinksite kotus kalijoms su dviem lapais, reikės žiedo viduriuką perverti per žiedą ir iš karto statyti į kote esantį piltuvėlį-žiedo laikiklį. Kalijos žiedą prie kalijos koto BŪTINAI reikia priklijuoti karštais klijais, kitaip tvirtai nesilaiko.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: