Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Girliandos, Vėliavėlės juodos-auksinės, 2,15 m

424114

Nauja prekė

2,50 € su PVM

Girlianda popierinės vėliavėlės, kurias reikia suverti patiems

Spalvos juoda ir auksinė metalizuota (kita pusė balta)

Vėliavėlės aukštis 13 cm, suvertos girliandos ilgis apie 2,15 m

Pakuotėje yra 14 vėliavėlių ir 3 m auksinės virvelės

Smulkiau

Išsaugoti

Girliandos, Vėliavėlės juodos ir auksinės. 2,15m. Pakuotėje yra 14 vėliavėlių ir 3m virvelės, suvertos popierinės girliandos ilgis 2,15m, aukštis 13cm. Popierinės girliandos naudojamos kaip  gimtadienio ar kitos šventės dekoracijos. Šios girliandos tinka tiek patalpos tiek ir lauko pavėsinės ar terasos papuošimui, tinka ir foto sienelių papuošimui. Girliandos ir kartu panaudotos aukso spalvos uždangos, sienelės lietutis bei juodi balionai sukurs stilingą Jūsų šventės aplinką.

Girliandos susideda iš popierinių vėliavėlių: 7 juodos matinės vėliavėlės ir 7 auksinės metalizuotos blizgančios vėliavėlės (šių vėliavėlių kita pusė balta). Vėliavėlės viršuje yra dvi skylutės, per kurias įveriama virvelė. Girliandą reikia suverti patiems, tai tikrai nesudėtinga. Jūs galite grupuoti vėliavėlių apalvas arba suverti girliandą taip, kaip parodyta nuotraukoje.

Po šventės girliandos nuimamos ir sulankstomos. Tvarkingai sulankstytos girliandos neužima daug vietos ir gali laukti kitos šventės, taip girliandos gali būti naudojamos kelis kartus.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    27 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: