Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Jubiliejiniai medaliai skirti asmens sveikinimui jubiliejaus proga. Medaliai yra mediniai, graviruoti lazeriu iš vienos pusės. Kitoje pusėje medalis lygus - čia galite užrašyti Jubiliato vardą ar šventės datą. Jubiliejiniai medaliai parduodami vieni kaip matote nuotraukoje arba jubiliejiniai medaliai gali būti su įverta atlasine juostele, jau pa...

Jubiliejiniai medaliai skirti asmens sveikinimui jubiliejaus proga. Medaliai yra mediniai, graviruoti lazeriu iš vienos pusės. Kitoje pusėje medalis lygus - čia galite užrašyti Jubiliato vardą ar šventės datą. Jubiliejiniai medaliai parduodami vieni kaip matote nuotraukoje arba jubiliejiniai medaliai gali būti su įverta atlasine juostele, jau paruošti kabinimui ant kaklo.

Jubiliejus tai gimtadienio šventė, kai minima 30, 40, 50, 60, 70 ar kitų metų sukaktis. Todėl jubiliejiniai medaliai yra graži šventinė atributika ir dovana jubiliatui. Medaliai gali būti teikiami ir šventės svečiams, tam skirtos geriausių dainininkų, geriausių šokėjų ir kitos nominacijos. Visą medalių sąrašą galite rasti kategorijoje Švenčių atributika-Medaliai.

Daugiau

Jubiliejiniai medaliai Yra 14 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 14 iš 14 prekių