Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Medžiaginės ir plastikinės dovanų juostelės pakavimui ir dekoravimui. Dovanų pakavimas neįmanomas be juostelių. Įvairios plastikinės pakavimo juostelės, rafija ar dekoratyvinės dovanų juostelės panaudojamos, kai pakuojamos ir puošiamos dovanos, gėlės ir gėlių puokštės, daromos švenčių dekoracijos. Metalizuotos juostelės tinkliukai naudojami kasp...

Medžiaginės ir plastikinės dovanų juostelės pakavimui ir dekoravimui. Dovanų pakavimas neįmanomas be juostelių. Įvairios plastikinės pakavimo juostelės, rafija ar dekoratyvinės dovanų juostelės panaudojamos, kai pakuojamos ir puošiamos dovanos, gėlės ir gėlių puokštės, daromos švenčių dekoracijos. Metalizuotos juostelės tinkliukai naudojami kaspinams ir dovanų papuošimui, ypač Kalėdoms. Dovanų juostelės pagamintos iš polipropileno yra 100 proc plastikinės, jos pasižymi plačiu spalvų asortimentu. Šios juostelės plačiai naudojamos įvairiems vestuvių ir krikštynų papuošimams, daromos dekoracijos gimtadieniams ir kitoms progoms, rišami įvairūs kaspinai.

Siauros plastikinės pakavimo juostelės ir natūrali bei dirbtinė rafija naudojama įvairiems surišimams gamyboje bei buityje. Jomis rišamos gėlės, užrišami celofaniniai dovanų maišeliai ir celofanas. Medžiaginės organzinės ir atlasinės juostelės naudojamos kaspinų rišimui, jomis puošiamos dovanos ir gėlės, o medžiaginės apdailos juostelės naudojamos dekoravimui, aplikacijoms, įvairioms dekoracijoms ir papuošimams. Išskirtinis dekoro elementas yra karoliukai ir karoliukų girliandos.

Daugiau

Juostelės Yra 95 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 95 prekių