Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Medžiaginės juostelės ir plastikinės juostelės naudojamos dovanų pakavimui ir papuošimui. Juostelės naudojamos kaspinų, atvirukų, dekoracijų gamybai. Įvairios pakavimo juostelės, rafija ar dekoratyvinės dovanų juostelės tinka kai rišamos gėlės ir balionai, daromos švenčių dekoracijos. Floristiniai tinkleliai juostelės naudojamos kaspinams ir dov...

Medžiaginės juostelės ir plastikinės juostelės naudojamos dovanų pakavimui ir papuošimui. Juostelės naudojamos kaspinų, atvirukų, dekoracijų gamybai. Įvairios pakavimo juostelės, rafija ar dekoratyvinės dovanų juostelės tinka kai rišamos gėlės ir balionai, daromos švenčių dekoracijos. Floristiniai tinkleliai juostelės naudojamos kaspinams ir dovanų papuošimui, ypač per Kalėdas. Dovanų juostelės pagamintos iš polipropileno yra 100 proc plastikinės, jos pasižymi plačiu spalvų asortimentu. Šios juostelės plačiai naudojamos įvairiems vestuvių ir krikštynų papuošimams, daromos dekoracijos gimtadieniams ir kitoms progoms, rišami įvairūs kaspinai.

Pakavimo juostelės ir natūrali bei dirbtinė rafija naudojama surišimams gamyboje bei buityje. Jomis rišamos gėlės, celofaniniai dovanų maišeliai ir celofanas. Medžiaginės juostelės, tokios kaip organzos juostelės ir satino juostelės naudojamos rankdarbiams, kaspinų rišimui, jomis puošiamos dovanos ir gėlės, o medžiaginės apdailos juostelės naudojamos dekoravimui, aplikacijoms, įvairioms dekoracijoms. Išskirtinis dekoro elementas yra karoliukai ir karoliukų girliandos.

Daugiau

Juostelės Yra 124 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 124 prekių