Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kalėdinės žvakės graži šventinio stalo puošmena ar įdomios interjero detalės. Prieš adventą kuriamos Kalėdinės dekoracijos namams ir biurams, tam naudojamos įvairios žvakės. Klasikinės ir cilindrinės žvakės naudojamos, kai puošiami kalėdiniai vainikai, daromos Kalėdų dekoracijos. Kalėdų laikotarpiu sunaudojame daug žvakių - tai klasikinės stalo ...

Kalėdinės žvakės graži šventinio stalo puošmena ar įdomios interjero detalės. Prieš adventą kuriamos Kalėdinės dekoracijos namams ir biurams, tam naudojamos įvairios žvakės. Klasikinės ir cilindrinės žvakės naudojamos, kai puošiami kalėdiniai vainikai, daromos Kalėdų dekoracijos. Kalėdų laikotarpiu sunaudojame daug žvakių - tai klasikinės stalo žvakės, cilindrinės žvakės ir dekoratyvinės žvakės, kvepiančios žvakės bei kvepiančios žvakės stikle.

Išskirtinės Kalėdinės žvakės tai cilindro formos žvakės, kurių išorė dekoruota spalvingu Kalėdiniu piešiniu. Degdamos šios žvakės skleidžia aplinkui malonią šviesą ir atrodo kaip žibintai, todėl ir vadinamos žvakės žibintai. Šios žvakės gražiai supakuotos į permatomą celofaną, todėl gali būti puikios kalėdinės dovanos. Kai kurias šias Kalėdines žvakes galima suderinti su tokio pat piešinio stalo servetėlėmis.

Šventinio stalo puošimas ir dekoravimas neįsivaizduojamas be žvakių. Žvakes galite derinti su stalo servetėlėmis ir kitais papuošimais. Eglutės ir Kalėdų dekoracijos, žvakės ir stalo servetėlės suderintos tarpusavyje, papuoš Jūsų aplinką, o Jūsų Kūčių ir Kalėdų stalas atrodys nepriekaištingai. Žvakių šviesa Jus šildys visą Kalėdinį laikotarpį.

Daugiau

Kalėdinės žvakės Yra 38 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 38 prekių