Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kalėdos tai didžiausia metų šventė! Čia rasite: Kalėdinė atributika, Kalėdinės dovanos, Kalėdų dekoracijos ir įvairios prekės Kalėdoms. Spalvingi ir prabangūs popieriniai dovanų maišeliai, celofaniniai Kalėdiniai maišeliai su piešiniais ir skaidrūs permatomi celofaniniai maišeliai, kartoninės dovanų dėžutės su langeliu, Kalėdinis dovanų pakavimo...

Kalėdos tai didžiausia metų šventė! Čia rasite: Kalėdinė atributika, Kalėdinės dovanos, Kalėdų dekoracijos ir įvairios prekės Kalėdoms. Spalvingi ir prabangūs popieriniai dovanų maišeliai, celofaniniai Kalėdiniai maišeliai su piešiniais ir skaidrūs permatomi celofaniniai maišeliai, kartoninės dovanų dėžutės su langeliu, Kalėdinis dovanų pakavimo popierius, spalvotas metalizuotas celofanas ir skaidrus celofanas su piešiniais - tai puikios dovanų pakavimo priemonės. Priklijuojami, sutraukiami ir rankų darbo kaspinai, plastikinės ir atlasinės juostelės - tai papuošimai dovanoms. Kalėdinės dekoruotos žvakės ir Kalėdinės stalo servetėlės, stalo takeliai - tai puikūs Jūsų  šventino stalo papuošimai ir dovanos. Popierinės stalo servetėlės puikiai tinka dekupažui - Kalėdiniai žaisliukai eglutei, dovanų dėžutės, Kalėdinės dekoracijos namams, suvenyrai - juos galite sukurti iš mūsų servetėlių.

Prašome planuoti šventines dovanas iš anksto. Jei sudomins Kalėdiniai maišeliai ar kitos prekės ir Jums prieš  Kalėdas reikės didesnio jų kiekio, prašome mums praneškite kiek galima anksčiau.

Daugiau

Kalėdoms Yra 167 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 167 prekių