Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Karšti klijai naudojami tvirtinimui ir klijavimui, kai daromos įvairios dekoracijos ir pakuojamos dovanos. Karštų klijų pistoletai ir karšti klijai - tai floristų, dekoratorių darbo įrankis. Klijais tvirtinamos dirbtinės gėlės, džiovinti sausi augalai, popierius, dekoratyviniai elementai, karoliukai ir kt. Karšti klijai naudojami rankdarbiams, k...

Karšti klijai naudojami tvirtinimui ir klijavimui, kai daromos įvairios dekoracijos ir pakuojamos dovanos. Karštų klijų pistoletai ir karšti klijai - tai floristų, dekoratorių darbo įrankis. Klijais tvirtinamos dirbtinės gėlės, džiovinti sausi augalai, popierius, dekoratyviniai elementai, karoliukai ir kt. Karšti klijai naudojami rankdarbiams, kai daromos gėlės, papuošalai ar Kalėdiniai papuošimai. Karšti klijai nenaudojami dirbant su gyvomis gėlėmis.

Karšti klijai tai plastikinės lazdelės, kurios naudojamos karštų klijų pistoletuose. Pistoletas klijus įkaitina ir išlydo. Išspausti karšti klijai greitai atvėsta ir vėl sukietėja, taip sutvirtina klijuojamus elementus. Darant dekoracijas reikia būti atidiems, kad karšti klijai nepatektų ant rankų - išlydytas plastikas labai degina!

Dėmesio! Naudojant karštus klijus būtina susipažinti su karštų klijų pistoleto naudojimo instrukcija ir laikytis visų saugos reikalavimų!

Daugiau

Karšti klijai Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių