Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Karšti klijai lazdelės naudojamos karštų klijų pistoletuose rankdarbiams ir klijavimui. Parduodami karšti klijai 1 kg, klijai lazdelės 10vnt ar 1vnt. Karšti klijai reikalingi, kai daromos dekoracijos, pakuojamos dovanos. Karšti klijai naudojami kai daromos gėlės iš krepinio popieriaus ar medžiagos, gaminami Kalėdiniai papuošimai. Klijai naudojam...

Karšti klijai lazdelės naudojamos karštų klijų pistoletuose rankdarbiams ir klijavimui. Parduodami karšti klijai 1 kg, klijai lazdelės 10vnt ar 1vnt. Karšti klijai reikalingi, kai daromos dekoracijos, pakuojamos dovanos. Karšti klijai naudojami kai daromos gėlės iš krepinio popieriaus ar medžiagos, gaminami Kalėdiniai papuošimai. Klijai naudojami, kai tvirtinamos dirbtinės gėlės, džiovinti sausi augalai, popierius, dekoratyviniai elementai, karoliukai ir kt. Karšti klijai ir karštų klijų pistoletai - tai floristų ir dekoratorių darbo įrankiai. Karšti klijai nenaudojami dirbant su gyvomis gėlėmis.

Karšti klijai tai plastikinės lazdelės, kurios naudojamos karštų klijų pistoletuose. Pistoletas klijus įkaitina ir išlydo. Išspausti karšti klijai greitai atvėsta ir vėl sukietėja, taip sutvirtina klijuojamus elementus. Darant dekoracijas reikia būti atidiems, kad karšti klijai nepatektų ant rankų - išlydytas plastikas labai degina!

Dėmesio! Naudojant karštus klijus būtina susipažinti su karštų klijų pistoleto naudojimo instrukcija ir laikytis visų saugos reikalavimų!

Daugiau

Karšti klijai Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių