Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau
Karšti klijai, lazdelės 10 vnt Padidinti

Karšti klijai, lazdelės 10 vnt

468085002

Nauja prekė

2,97 € su PVM

Karšti klijai klijavimui su karštų klijų pistoletu

Lazdelės ilgis 30 cm, diametras 11 mm

Kiekis  10 vnt

Smulkiau

Išsaugoti

Karšti klijai puiki tvirtinimo priemonė naudojama įvairiems klijavimo darbams ir rankdarbiams. Karšti klijai naudojami kai daromos dekoracijos ir kompozicijos, tvirtinamos dirbtinės gėlės, dekoravimo elementai ir kt.  

Karšti klijai parduodami skaidraus plastiko lazdelėmis, kurios ilgis 30 cm diametras 11 mm. Parduodama pakuotė 10 lazdelių. Karšti klijai naudojami elementų klijavimui su karštų klijų pistoletu. Karštų klijų pistoletas jungiamas į elektros tinklą, greitai pistoletas įkaista, karšti klijai ištirpsta ir tada klijus galima išspausti ant reikiamo paviršiaus. Karšti klijai greitai atvėsta ir gerai suklijuoja reikiamus elementus. Dažnai, kol karšti klijai pilnai atvėsta, klijuojamą elementą reikia prispausti ir palaikyti. Karšti klijai gerai klijuoja  elementus ant įvairių paviršių, pvz popieriaus, medžiagos, plastiko, medžio net stiklo. Karšti klijai yra bespalviai ir bekvapiai.

Dėmesio! Dirbant su karštais klijais būtina laikytis visų taisyklių ir saugumo reikalavimų, kurie nurodyti karštų klijų pistoleto naudojimo instrukcijoje.

 • Reviews
 • No customer reviews for the moment.

  Write a review

  Karšti klijai, lazdelės 10 vnt

  Karšti klijai, lazdelės 10 vnt

  Karšti klijai klijavimui su karštų klijų pistoletu

  Lazdelės ilgis 30 cm, diametras 11 mm

  Kiekis  10 vnt

  2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: