Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kaspinai sutraukiami iš plastikinių juostelių skirti dovanoms pakuoti ir puošti. Kaspinai sutarukiami rišami ant dovanų dėžučių ar maišelių, kaspinai tinka dekoravimui ir įvairių dekoracijų gamybai. Pasteliniai įvariaspalviai kaspinai tinka gimtadieniui, vestuvėms ar krikštynoms, o blizgantys metalizuoti sutraukiami kaspinai dažniau naudojami Ka...

Kaspinai sutraukiami iš plastikinių juostelių skirti dovanoms pakuoti ir puošti. Kaspinai sutarukiami rišami ant dovanų dėžučių ar maišelių, kaspinai tinka dekoravimui ir įvairių dekoracijų gamybai. Pasteliniai įvariaspalviai kaspinai tinka gimtadieniui, vestuvėms ar krikštynoms, o blizgantys metalizuoti sutraukiami kaspinai dažniau naudojami Kalėdoms.

Kaspinai sutraukiami yra nedideli, gali būti 13 cm arda 6 cm pločio, jie suformuojami iš 2 cm arba 1 cm pločio juostelių. Kai suformuojami kaspinai, lieka ilgos siauros juostelės, kuriomis kaspinai rišami ant dovanos, baliono ar butelio. Šiais kaspinais labai patogu užrišti celofaninius maišelius. Kaspinai sutraukiami ant numatyto paviršiaus gali būti klijuojami dvipusia lipnia juostele ar karštais klijais. Tokiu būdu gaminamos įvairios švenčių dekoracijos, pvz širdys, raidės ar skaičiai.

Daugiau

Kaspinai sutraukiami  Yra 9 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių