Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kaspinai sutraukiami, balti, 1 cm, 50 vnt

466569301

Nauja prekė

2,30 € su PVM

Kaspinai sutraukiami iš plastikinių juostelių

Pakuotėje yra tik baltos spalvos kaspinai

Kaspino išmatavimai: 5x4 cm, kaspinas pakilęs apie 3 cm

Pakuotėje yra 50 vnt

Vieno kaspino kaina yra tik 0,046 €

Pakuotės išmatavimai: 25x5x1 cm

Smulkiau

Išsaugoti

Kaspinai sutraukiami iš siauros plastikinės juostelės. Kaspinai nedideli, baltos spalvos, skirti dovanų pakavimui ir puošimui vestuvėms, krikštynoms ar kitai progai. Iš šių kaspinų galima daryti nedideles dekoracijas, sutraukami kaspinai gali būti klijuojami ant paruošto pagrindo dvipusia lipnia juostele ar karštais klijais, tokiu būdu formuojamos raidės, skaičiai ar kitos dekoracijos.

Šie kaspinai parduodami kaip specialios juostelės iš kurių sutraukiami kaspinai. Kaspinų juostelės plotis 1 cm, ilgis 23 cm. Pakuotėje yra 50 kaspinų. 

Kaspinai sutraukiami taip: vienas kaspinas sudarytas iš keturių sujungtų juostelių. Vienas juostelių galas sutvirtintas - tai kaspino vidurys. Kitas galas skiriasi į keturias juosteles. Viena ranka laikome juosteles toje vietoje kur jos jau nesiskiria, čia matosi pirmos sutvirtinimo skylutės. Kita ranka traukiame dvi vidurines siauras juosteles į save. Taip traukiant susiformuoja kaspinas. Kai sutraukiamas kaspinas iki galo, siaurąsias juosteles reikia surišti mazgeliu, kad kaspinas neišsiardytų ir nesupkyštų rišant ant dovanos. Likusius juostelių galus galima paraityti jas perbraukiant žirklėmis. Labai greitai ir paprasta!

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: