Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kitos šventės, kurios neišskirtos atskirose kategorijose tai Valentino diena ir Velykos. Čia siūlomos prekės šioms šventėms ir švenčių atributika. Valentino dienai - lipnios širdelės lipdukai, Valentino dienos dekoracijos. Velykoms - Velykinė atributika, Velykinės stalo servetėlės ir dekoruotos žvakės Velykom. Velykų dekoracijos - plastikiniai k...

Kitos šventės, kurios neišskirtos atskirose kategorijose tai Valentino diena ir Velykos. Čia siūlomos prekės šioms šventėms ir švenčių atributika. Valentino dienai - lipnios širdelės lipdukai, Valentino dienos dekoracijos. Velykoms - Velykinė atributika, Velykinės stalo servetėlės ir dekoruotos žvakės Velykom. Velykų dekoracijos - plastikiniai kiaušiniai ir kiaušiniai jūros putos - skirti rankdarbiams ir dekoravimui įvairiomis technikomis. Skaidraus plastiko kiaušiniai iš dviejų dalių - juos galima dekoruoti iš išorės ar vidaus, bet galima nedekoruoti, daryti dovanas Velykoms - į kiaušinio vidų dėti mažus saldainius ar suvenyrus.

Daugiau prekių rasite kategorijoje Kitos prekės - ten stalo servetėlės, kaspinai ir dekoravimo priemonės; dovanų pakavimo medžiagos; medinės dėžutės, organza, švenčių atributika - šias prekes galite universaliai pritaikyti kiekvienai progai.

Daugiau

Kitos šventės Yra 86 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 86 prekių