Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Konfeti patranka, žiedlapiai balti, 60 cm

46109110010

Nauja prekė

3,50 € su PVM

Konfeti patranka žiedlapiai

iššauna baltos spalvos rožių žiedlapius

žiedlapiai medžiaginiai

Tūbos aukštis 60 cm

Smulkiau

Išsaugoti

Konfeti patranka tai kartoninė tūba, kuri iššauna baltos spalvos rožių žiedlapius. Rožių žiedlapiai medžiaginiai impregnuoti, jiems suteikta tikrų rožių žiedlapių forma. Konfeti žiedlapių patranka puiki šventinė atributika, kuri gali būti naudojama kaip gimtadienio atributika, krikštynų, vestuvių ar kitų švenčių atributika.

Konfeti patranka su garsu iššauna baltus rožių žiedlapius į 4-5 m aukštį, todėl prieš šaunant gal reiktų perspėti svečius, o ypač vaikus, kad neišsigąstų. Konfeti patranka viršuje uždaryta sidabrine folija, o apačioje yra pažymėtos rodyklės, besisukančios priešingomis kryptimis. Tose vietose konfeti patranką reikia tvirtai laikyti abiem rankom toliau nuo savęs. Konfeti patrankos viršus turi būti nukreiptas į viršų ir pasuktas į tą vietą kur norite, kad byrėtų konfeti žiedlapiai. Staiga sukant rankas parodytomis kryptimis konfeti patranka iššaus. Besileidžiantys balti konfeti  atrodo įspūdingai - tarsi sninga žiedlapiais.

Pastaba: Iššautus konfeti žiedlapius po šventės, ypač jei šventė vyko gamtoje, rekomenduojame surinkti. Švęskime linksmai, bet saugokime Gamtą!

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: