Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Kotai dirbtinėms gėlėms -rožės kotai, kalijos kotai, chrizantemos kotai ir universalūs kotai įvairioms dirbtinėms gėlėms. Kotai parduodami po vieną arba pakuotėmis (pigiau). Kotai tvirti - pagaminti iš plastiko, kurio viduje yra viela, todėl visus kotus galima lankstyti, o nukirpti galėsite tik su specialiomis žnyplėmis vieloms karpyti. Visi kot...

Kotai dirbtinėms gėlėms -rožės kotai, kalijos kotai, chrizantemos kotai ir universalūs kotai įvairioms dirbtinėms gėlėms. Kotai parduodami po vieną arba pakuotėmis (pigiau). Kotai tvirti - pagaminti iš plastiko, kurio viduje yra viela, todėl visus kotus galima lankstyti, o nukirpti galėsite tik su specialiomis žnyplėmis vieloms karpyti. Visi kotai turi atitinkamus lapelius, kurie pagaminti iš gerai impregnuotos ir pakietintos medžiagos. Kotų ir jų lapelių išmatavimai nurodyti aprašyme prie kiekvienos prekės.

Kotai naudojami rankdarbiams, ant jų tvirtinamos rankų darbo popierinės gėlės. Kotus galime apsukti teipu, taip jiems suteiksime natūralumo. Paprastai vienas kotas skiriamas vienam gėlės žiedui, bet universalūs kotai gali būti dalinami į kelias dalis ir tvirtinami keli žiedai. Žiedas ant koto užmaunamas, jei norime kad tvirčiau laikytųsi - priklijuojame - tam naudojami karšti klijai.

Daugiau

Kotai dirbtinėms gėlėms Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių