Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Krikšto žvakės papuoštos angeliuko, kūdikio ar rūtelių piešiniais tinka mergaitės ar berniuko krikštynoms. Krikšto žvakės gali būti naudojamos ir pirmajai komunijai kaip komunijos žvakės. Krikšto žvakės uždegamos bažnyčioje nuo bažnytinės šventintos žvakės liepsnos. Po krikštynų žvakės saugomos ir lydi vaiką visą gyvenimą. Krikšto žvakės naudoja...

Krikšto žvakės papuoštos angeliuko, kūdikio ar rūtelių piešiniais tinka mergaitės ar berniuko krikštynoms. Krikšto žvakės gali būti naudojamos ir pirmajai komunijai kaip komunijos žvakės. Krikšto žvakės uždegamos bažnyčioje nuo bažnytinės šventintos žvakės liepsnos. Po krikštynų žvakės saugomos ir lydi vaiką visą gyvenimą. Krikšto žvakės naudojamos pirmai komunijai ir per vestuves. Atkreipkite dėmesį, kad bažnyčioje ir paveiksluose Marija visada apsirengusi mėlynai, o Kristus raudonai. Pagal tai reikėtų pasirinkti krikšto žvakės papuošimo spalvas: mergaitei žydra, o berniukui rožinė. Krikšto žvakės pagamintos iš kokybiško parafino, dažytos ir dekoruotos įvairiais piešinukais. Didesnės krikšto ir komunijos žvakės parduodamos su dėžute. Krikšto žvakės Exclusive papildomai turi pridėtą lipduką su raidėmis ir skaičiais krikšto vardo ir datos užklijavimui.

Krikšto žvakės papuošimas beveik būtinas krikštynų metu. Papuošimas/sijonėlis netik papuošia žvakę, bet ir apsaugo ranką, jei palenkus degančią žvakę nulašėtų parafinas. Krikšto žvakių papuošimai pasiūti iš baltos organzos ir apsiūti baltais medvilniniais nėriniais, papuošti atlasinėmis gėlytėmis ar drugeliais bei satino juostelėmis.

Daugiau

Krikšto žvakės Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių