Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Medienos gaminiai - tai įvairios medinės dėžutės. Medienos gaminiai - tai mažos medinės dėžutės ir didelės skrynios bei daiktadėžės, krikštadėžės, dėžutės papuošalams, vyno ar arbatos dėžutės, medinės dekupažo dėžutės dovanoms, mediniai vokeliai dėžutės pinigams, įvairių nominacijų mediniai medaliai ir mediniai segtukai. Visi mūsų mediniai gamin...

Medienos gaminiai - tai įvairios medinės dėžutės. Medienos gaminiai - tai mažos medinės dėžutės ir didelės skrynios bei daiktadėžės, krikštadėžės, dėžutės papuošalams, vyno ar arbatos dėžutės, medinės dekupažo dėžutės dovanoms, mediniai vokeliai dėžutės pinigams, įvairių nominacijų mediniai medaliai ir mediniai segtukai. Visi mūsų mediniai gaminiai pagaminti iš šviesaus medžio ir yra labai kokybiški. Mediniai gaminiai ilgai išlaiko natūralaus medžio kvapą ir turi pjauto natūralaus medžio vaizdą, kur medžio rievės ir šakos yra neatkartojami efektai. Todėl medines dėžutes galima naudoti tokias kaip yra arba jas galima tik nulakuoti, nebūtina dėžutes dekoruoti iš išorės ir vidaus.

Medinės dėžutės naudojamos kaip daiktadėžės krikštynoms ar vestuvėms, naudojamos kaip dovanos. Dėžutėse tvarkingai laikomi krikšto rūbeliai, papuošalai, dovanos, įvairūs daiktai, atvirukai, nuotraukos, arbata ar prieskoniai. Mūsų išskirtiniai medienos gaminiai - dekupažo dėžutės - tai vienetiniai rankų darbo gaminiai dekoruoti skirtingomis technikomis. Mediniai vokeliai dėžutės pinigams ir proginiai mediniai medaliai pjaustomi ir dekoruojami naudojant naujausias technologijas - lazerius.

Daugiau

Medienos gaminai Yra 40 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 40 prekių