Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Medinės dėžutės ir didelės medinės daiktadėžės skirtos dekupažui, dekoravimui ir tautodailei. Platus asortimentas leis Jums pasirinkti reikiamą dėžutę kiekvienai progai. Medines dėžutes galima dažyti, deginti lazeriu arba naudoti nedekoruotas, visos dėžutės yra kokybiškos, pagamintos iš šviesaus medžio. Didesnės medinės dėžės plačiai naudojamos ...

Medinės dėžutės ir didelės medinės daiktadėžės skirtos dekupažui, dekoravimui ir tautodailei. Platus asortimentas leis Jums pasirinkti reikiamą dėžutę kiekvienai progai. Medines dėžutes galima dažyti, deginti lazeriu arba naudoti nedekoruotas, visos dėžutės yra kokybiškos, pagamintos iš šviesaus medžio. Didesnės medinės dėžės plačiai naudojamos krikštynų dovanoms. Į medines dėžutes sudedami krikšto rūbeliai, krikštynų žvakė ir atributika. Vestuvių metu į didesnes medines dėžutes patogu sudėti sveikinimų vokus ir atvirukus. Gimtadienio ar jubiliejaus dovanai tinka dėžutės vynui, dėžutės knygos, komodos ir skrynios, papuošalų dėžutės. Kalėdų dovanoms mėgstamos medinės dėžutės arbatai ar prieskoniams.

Kiekviena medinė dėžutė yra iliustruota nuotrauka ir pridėtas prekės aprašymas. Medinės dėžutės išmatavimai rašomi: ilgis x plotis x aukštis cm.

Didesnį medinių dėžučių pasirinkimą rasite mūsų parduotuvėje Kaune. Kviečiame atvykti!

Daugiau

Medinės dėžutės Yra 24 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 24 iš 24 prekių