Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Medinė skrynia, Elegant iškiliu dangčiu

Nauja prekė

17,50 € su PVM

Didelė medinė skrynia su iškiliu dangčiu

Ši medinė skrynia grakšti ir gana talpi

Išmatavimai: 34x23,7x18,5 cm

Medinė skrynia gali būti:

su sagtele užsegamu dangteliu

su neužsegamu dangteliu

Dėžutė stipą pasirinkite variantuose

Pastaba: liko 1 skrynia 

Smulkiau


Išsaugoti

Medinė skrynia Elegant su iškiliu dangčiu. Skrynia didelė, pailga ir gana aukšta, jos dugnas lygus, be kojelių. Ši medinė skrynia tai puiki daiktadėžė ar krikšto dėžė. Čia gali tilpti vaiko krikšto rūbeliai, didelė krikšto žvakė ir krikštynų dovanos. Dėl savo formos ši skrynia tinka tiek mergaitei ar berniukui, tiek ir suaugusiam žmogui. Skrynia gali būti puiki dovana vestuvėms, Kalėdoms ar kitai progai, tik reiktų ją atitinkamai dekoruoti. Skrynia gali būti dekupažuota, dažyta ar nutapyta. Skrynios paviršių galima tik nulakuoti - tada labiau išryškės natūralaus medžio struktūra ir skrynia nesiteps. Medinė skrynia bus tvirta ir ilgaamžė.

Medinės dėžės išmatavimai: ilgis 34 cm, plotis 23,7 cm, aukštis 18,50 cm. Medinė skrynia pagaminta iš medžio, sienelės gerai sutvirtintos. Papildomai prie skrynios šonų galima prisukti rankenėles (reikėtų pasirūpinti patiems). Šios medinės skrynios yra su metaline sagtele užsegamu dangteliu arba be sagtelės, tada dangtelis tik užsidaro. Skrynios tipą galite pasirinkti varijantuose, tam paspauskite varijantų rodyklėlę ir pasirinkite: su sagtele arba be sagtelės. Skrynios kaina nesikeičia.

Visos medinės dėžės, prieš išsiunčiant klientui, apžiūrimos, kad nepasitaikytų broko. Siunta gerai supakuojama taip, kad kelionės metu medinės dėžės niekas nepažeistų.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: