Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Vokelis, kiauraraštis Vestuvių proga

4687105003

Nauja prekė

3,95 € su PVM

Vestuvinis medinis vokelis pinigams

su kiauraraščiu ornamentu

ir užrašu Vestuvių proga

Išmatavimai 17,5x9x1 cm

Smulkiau

Išsaugoti

Medinis vokelis pinigams naudojamas kaip vestuvinis atvirukas. Sveikinimai jaunavedžiams baigiami įteikiant dovanas, dažnai tai būna pinigai ar čekiai, tam labai tinka vestuviniai mediniai vokeliai.

Medinis vokelis pinigams tai medinė dėžutė su kiaurašaščiu piešiniu (nuotraukoje kiauros vietos atrodo tamsiau) ir užrašu Vestuvių proga. Medinis vokelis nedidelis, išmatavimai 17,5x9x1 cm. Jo viduje telpa visų dydžių Euro kupiūros ir nedidelės dovanėlės. Vokelis atidaromas dangtelį atsilenkiant į kairę pusę, o dešinėje pusėje vokelis užrišamas juostele. Šios medinės dėžutės viršelio ir dugnelio dešiniame krašte yra skylutės per kurias perveriame juostelę ir surišame. Surišimui pridedame natūralios rafijos juostelę. 

Pastaba: Mediniai vokeliai pinigams gaminami iš natūralaus medžio plokštės, todėl medžio spalva, šakos, rievės, jų išsidėstymai ir atspalviai neprognozuojami ir neatitiks vokelio fono vaizdo esamoje nuotraukoje. Natūralaus medžio rievės ir atspalviai suteikia kiekvienai dėžutei unikalų išskirtinumą.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: