Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Satino juostelės, atlasinės juostelėsorganzos juosteles, džiutas tai austos medžiaginės juostelės naudojamos rankdarbiams ir dekoravimui. Medžiaginės juostelės naudojamos kai pakuojamos dovanos, rišamos gyvos gėlės, iš juostelių daromos dirbtinės gėlės, kaspinai ir įvairūs papuošimai. Medžiaginės juostelės tinka vestuvių, krikštynų, Kalėdų ir ...

Satino juostelės, atlasinės juostelėsorganzos juosteles, džiutas tai austos medžiaginės juostelės naudojamos rankdarbiams ir dekoravimui. Medžiaginės juostelės naudojamos kai pakuojamos dovanos, rišamos gyvos gėlės, iš juostelių daromos dirbtinės gėlės, kaspinai ir įvairūs papuošimai. Medžiaginės juostelės tinka vestuvių, krikštynų, Kalėdų ir kitų švenčių puošimui.

Medžiaginės juostelės būna įvairių spalvų, skirtingų pločių ir struktūrų. Medžiaginės juostelės kaip organzos juostelės, atlasinės juostelės, satino juostelės pagamintos 100 proc polisterio. Džiutas ir džiuto juostelės taip pat austos mežiaginės juostelės tik pagamintos iš natūralus lino pluošto. Organzos juostelės yra pusiau permatomos, jų krašteliai sutvirtinti žilka, todėl kaspinėliai gražiai išlaiko formas, nesukrenta. Satino juostelės pasižymi pločių ir spalvų įvairove, bei gera kaina. Satino juostelės geroji pusė turi gražų satininį blizgesį, o blogoji pusė daugiau matinė, todėl šios medžiaginės juostelės naudojamos ir rišamos gerąja puse į viršų. Atlasinės justelės yra standesnės ir satino blizgesį turi iš abiejų juostelės pusių.

Daugiau

Medžiaginės juostelės Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių