Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Metalizuotas celofanas tai dekoratyvinė nepermatoma, spalvota pakavimo medžiaga skirta pakavimui, dekoravimui ir dekoracijoms. Spalvotas metalizuotas celofanas naudojamas gėlių, įvairių daiktų ir dovanų pakavimui kiekvienai progai ar šventei. Celofaną galima rišti, lankstyti, įvairiai formuoti ir dekoruoti. Ypač gražias dekoracijas galima sukurt...

Metalizuotas celofanas tai dekoratyvinė nepermatoma, spalvota pakavimo medžiaga skirta pakavimui, dekoravimui ir dekoracijoms. Spalvotas metalizuotas celofanas naudojamas gėlių, įvairių daiktų ir dovanų pakavimui kiekvienai progai ar šventei. Celofaną galima rišti, lankstyti, įvairiai formuoti ir dekoruoti. Ypač gražias dekoracijas galima sukurti naudojant kelias celofano spalvas ar derinant spalvotą ir sidabrinę lapo puses kartu. Iš metalizuoto celofano daromos įvairios švenčių dekoracijos ir papuošimai, gaminamos Kalėdinės girliandos.

Metalizuotas celofanas tai skaidraus celofano plėvelė metalizacijos proceso metu padengta plonu aliuminio sluoksniu. Skaidrus celofanas, iš abiejų pusių padengtas aliuminiu, atrodo kaip aliuminio folija, bet dėl gerų techninių savybių daug universalesnis - nelūžta, neplyšta, gamybai sunaudojama žymiai mažiau aliuminio.  Spalvoto metalizuoto celofano viena lapo pusė gali būti spalvota, o kita visada tik sidabrinė. Spalvotas metalizuotas celofanas nepermatomas, turi ryškų metalinį blizgesį. Kita metalizuoto celofano rūšis tai metalizuotas spalvotas matinis celofanas, tai prabangi pakavimo medžiaga, turinti metalinį satininį paviršių. Spalvotas metalizuotas celofanas supjaustyta lapais 70x100 cm ir susuktas į ritinėlius po 50 vnt.

Metalizuotą spalvotą celofaną, susuktą po vieną lapą 70x100 cm, parduodame tik mūsų parduotuvėje Kaune.

Daugiau

Metalizuotas celofanas  Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių