Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Metalizuotas celofanas tai spalvota, nepermatoma, blizganti pakavimo medžiaga. Celofanas skirtas pakavimui, dekoravimui ir dekoracijoms. Spalvotas metalizuotas celofanas naudojamas dovanų, gėlių ir įvairių daiktų pakavimui kiekvienai progai, ypač Kalėdoms. Celofanas tvirtas, ji galima rišti, lankstyti, įvairiai formuoti. Galima sukurti gražias d...

Metalizuotas celofanas tai spalvota, nepermatoma, blizganti pakavimo medžiaga. Celofanas skirtas pakavimui, dekoravimui ir dekoracijoms. Spalvotas metalizuotas celofanas naudojamas dovanų, gėlių ir įvairių daiktų pakavimui kiekvienai progai, ypač Kalėdoms. Celofanas tvirtas, ji galima rišti, lankstyti, įvairiai formuoti. Galima sukurti gražias dekoracijas naudojant kelias celofano spalvas ar derinant spalvotą ir sidabrinę lapo puses. Metalizuotas celofanas naudojams, kai daromos įvairios švenčių dekoracijos ir papuošimai, gaminamos Kalėdinės girliandos bei celofaniniai Kalėdiniai maišeliai.

Metalizuotas celofanas tai skaidraus celofanas metalizacijos proceso metu padengtas plonu aliuminio sluoksniu. Skaidrus celofanas, iš abiejų pusių padengtas aliuminiu, atrodo kaip aliuminio folija, bet dėl gerų techninių savybių daug universalesnis - nelūžta, neplyšta, gamybai sunaudojama žymiai mažiau aliuminio metalo. Spalvotas metalizuotas celofanas gaminamas tokiu pat būdu, tik viena lapo pusė gali būti spalvota: auksinė, žalia ar raudona, o kita visada tik sidabrinė. Spalvotas metalizuotas celofanas nepermatomas, turi ryškų metalinį blizgesį. Kita metalizuoto celofano rūšis tai metalizuotas spalvotas matinis celofanas, tai prabangi pakavimo medžiaga, turinti metalinį satininį paviršių. Spalvotas metalizuotas celofanas supjaustyta lapais 70x100 cm ir susuktas į ritinėlius po 50 vnt.susuktas tik po vieną lapą 70x100 cm, parduodame tik mūsų parduotuvėje Kaune.

Daugiau

Metalizuotas celofanas  Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių