Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Gaminame dirbtinių gėlių puokštes

Patalpino
Dirbtinės gėlės - lapai, gėlių žiedai, dirbtinių gėlių puokštės ir dirbtinių eglių vainikėliai - aktualu spalio pabaigoje.

Saugome vartotojų teises

Patalpino
Lietuvoje 2014 m. birželio įsigaliojo naujieji Vartotojų teisių direktyvos (2011/83/ES) reikalavimai dėl vartotojų teisių apsaugos. Nauji reikalavimai taikomi perkant nuotolinės prekybos būdu: t.y. internetu, telefonu, paštu, ir ne prekybai skirtose patalpose, pavyzdžiui, namuose, darbo vietose, pardavėjo organizuotoje ekskursijoje ar pristatyme kavinėje. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia Jus susipažinti su naujausiais reikalavi

Gaminame vestuvines dekoracijas

Patalpino
Gaminame vestuvines dekoracijas automobiliams. Priimame individualius užsakymus. Paaiškiname kaip pritvirtinti kaspinus ant automobilio arba papuošiame automobilį Jums patogiu laiku.

Šventinio stalo dekoravimas

Patalpino
Šventinio stalo dekoravimas prasideda nuo pat šventės organizavimo pradžios. Kiekvienai Jūsų progai ir kasdieniam naudojimui mes siūlome stalo servetėles ir stalo takelius, dekoruotas ir stalo žvakes, svečių korteles, dėžutes svečių dovanėlėms, žiedlapius ir kitus stalo papuošimo elementus. Neatsiejama stalo papuošimo dalis yra Stalo servetėlės - pas mus yra platus servetėlių asortimentas, didelis servetėlių spalvų ir raštų pasirinkimas.