Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Plastikinės pakavimo juostelės parduodamos supakuotos kaip špūlės po 500 m arba nedideli kamuoliukai po 20 m. Juostelės 0,5 cm pločio, bet yra tvirtos, lengvai nenutrauksite, todėl tinka įvairiems surišimams gamyboje, floristikoje ir buityje. Pakavimo juostelės naudojamos kai pakuojamos įvairios dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, rišami b...

Plastikinės pakavimo juostelės parduodamos supakuotos kaip špūlės po 500 m arba nedideli kamuoliukai po 20 m. Juostelės 0,5 cm pločio, bet yra tvirtos, lengvai nenutrauksite, todėl tinka įvairiems surišimams gamyboje, floristikoje ir buityje. Pakavimo juostelės naudojamos kai pakuojamos įvairios dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, rišami balionai.

Dažniausiai naudojamos baltos ar spalvotos pakavimo juostelės, turinčios pastelinį atspalvį iš abiejų juostelės pusių, bet Kalėdinės dovanos bus gražesnės jei pakavimui bus panaudotos blizgančios metalizuotos pakavimo juostelės. Metalizuotos pakavimo juostelės turi ryškų metalinį blizgesį iš vienos juostelės pusės, o vidinė juostelės pusė lieka matinė. Šios pakavimo juostelės špūlės ilgis 225 m.

Daugiau

Pakavimo juostelės Yra 14 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 14 iš 14 prekių