Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Pakavimo juostelės tai siuaros plastikinės juostelės parduodamos supakuotos kaip špūlės po 225 arba po 500 m. Buityje dažniau naudojamos pakavimo juostelės nedideli kamuoliukai po 20 m. Pakavimo juostelės yra siuro tik 0,5 cm pločio, bet tvirtos, lengvai nenutrauksite, todėl tinka įvairiems surišimams gamyboje, floristikoje ir buityje. Pakavimo ...

Pakavimo juostelės tai siuaros plastikinės juostelės parduodamos supakuotos kaip špūlės po 225 arba po 500 m. Buityje dažniau naudojamos pakavimo juostelės nedideli kamuoliukai po 20 m. Pakavimo juostelės yra siuro tik 0,5 cm pločio, bet tvirtos, lengvai nenutrauksite, todėl tinka įvairiems surišimams gamyboje, floristikoje ir buityje. Pakavimo juostelės naudojamos kai pakuojamos įvairios dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, rišami balionai.

Dažniausiai naudojamos baltos ar spalvotos pakavimo juostelės, turinčios pastelinį atspalvį iš abiejų juostelės pusių, bet Kalėdinės dovanos bus gražesnės jei pakavimui bus panaudotos blizgančios metalizuotos pakavimo juostelės. Metalizuotos pakavimo juostelės turi ryškų metalinį blizgesį iš vienos juostelės pusės, o vidinė juostelės pusė lieka matinė. Šios pakavimo juostelės špūlės ilgis 225 m.

Daugiau

Pakavimo juostelės Yra 13 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 13 iš 13 prekių