Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Palinkėjimų knyga, kur rašomi vestuviniai palinkėjimai jauniesiems arba sveikinimai jubiliejinių vestuvių proga ir klijuojamos nuotraukos, lieka šventės šeimininkams ilgam prisiminimui. Kai kurios knygos, dekoruotais neutraliais raštais, gali būti naudojamos ir krikštynoms. Palinkėjimų knyga, jei svečių pokylyje bus daugiau, renkama storesnė. Po...

Palinkėjimų knyga, kur rašomi vestuviniai palinkėjimai jauniesiems arba sveikinimai jubiliejinių vestuvių proga ir klijuojamos nuotraukos, lieka šventės šeimininkams ilgam prisiminimui. Kai kurios knygos, dekoruotais neutraliais raštais, gali būti naudojamos ir krikštynoms. Palinkėjimų knyga, jei svečių pokylyje bus daugiau, renkama storesnė. Populiariausia palinkėjimų knyga turinti 22 lapus, bet galite rinktis 45 ar 60 lapų knygą.

Kiekviena palinkėjimų knyga yra storais dekoruotais viršeliais. Knygos viduje yra storo balto popieriaus lapai - tekstus galima rašyti ant abiejų lapo pusių, galima klijuoti nuotraukas. Dabar populiarios momentinės nuotraukos, kurioms klijuoti kaip tik tinka palinkėjimų knyga, nes šalia parašomi sveikinimai ir palinkėjimai. Palinkėjimų knyga supakuota į permatomą plastikinę dėžutę, arba kartoninę dėžutę su permatomu plastikiniu dangteliu, todėl patogu transportuoti ir saugoti. Svečių palinkėjimų knyga gali būti graži dovana ir ilgalaikis prisiminimas jauniesiems vestuvių proga.

Daugiau

Palinkėjimų knygos Yra 9 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių