Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Spalva

Palinkėjimų knyga tai svečių knyga kur rašomi sveikinimai jauniesiems. Knygos dekoruotos, storais lapais, gražiai įpakuotos. Palinkėjimų knyga su parašytais sveikinimais graži dovana vestuvių proga ir lieka šventės šeimininkams ilgam prisiminimui. Kai kurios knygos, dekoruotais neutraliais raštais, jos universalios ir gali būti naudojamos jubili...

Palinkėjimų knyga tai svečių knyga kur rašomi sveikinimai jauniesiems. Knygos dekoruotos, storais lapais, gražiai įpakuotos. Palinkėjimų knyga su parašytais sveikinimais graži dovana vestuvių proga ir lieka šventės šeimininkams ilgam prisiminimui. Kai kurios knygos, dekoruotais neutraliais raštais, jos universalios ir gali būti naudojamos jubiliejams ar krikštynoms. Palinkėjimų knyga, jei svečių pokylyje bus daugiau, reikalinga storesnė. Populiariausia palinkėjimų knyga turinti 22 lapus, bet galite rinktis 45 ar 60 lapų knygą.

Kiekviena palinkėjimų knyga yra storais dekoruotais viršeliais. Knygos viduje surišti storo balto popieriaus lapai - tekstus galima rašyti ant abiejų lapo pusių, galima klijuoti nuotraukas. Dabar populiarios momentinės nuotraukos, kurioms klijuoti kaip tik tinka palinkėjimų knyga, nes šalia parašomi sveikinimai ir palinkėjimai. Palinkėjimų knyga supakuota į permatomą plastikinę dėžutę, arba rudos spalvos kartoninę dėžutę su permatomu plastikiniu dangteliu, todėl patogu transportuoti ir saugoti. Svečių palinkėjimų knyga gali būti graži dovana ir ilgalaikis prisiminimas jauniesiems vestuvių proga.

Daugiau

Palinkėjimų knygos Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių