Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Plaukiojančios žvakės tai užapvalinto diskelio formos žvakės iš parafino. Plaukiojančios žvakės nedidelės, tinka kai daromos įvairios dekoracijos ir kompozicijos. Plaukiojančios žvakės nedidelės, jų skersmuo 4-5 cm. Žvakės viršuje ir apačioje užapvalintos, todėl gerai laikosi vandens paviršiuje. Plaukiojančios žvakės gali būti skirtingų spalvų p...

Plaukiojančios žvakės tai užapvalinto diskelio formos žvakės iš parafino. Plaukiojančios žvakės nedidelės, tinka kai daromos įvairios dekoracijos ir kompozicijos. Plaukiojančios žvakės nedidelės, jų skersmuo 4-5 cm. Žvakės viršuje ir apačioje užapvalintos, todėl gerai laikosi vandens paviršiuje. Plaukiojančios žvakės gali būti skirtingų spalvų pastelinės lakuotos ir metalizuotos - blizgančios.

Vandenyje plaukiojančios žvakės gražiai atrodo kompozicijose stikliniuose induose. Plaukiojančios žvakės diskeliai nenuskęsta, laikosi vandens paviršiuje. Indo viduje gali būti akmenukai, gėlės, karoliai ar kiti dekoro elementai. Užpilamas vanduo ir sudedamos žvakės. Tokios dekoracijos bus gražus stalo ar interjero papuošimas vestuvių, krikštynų ar gimtadienio proga. Plaukiojančios žvakės naudojamos ir dekoracijoms namams. Kadangi žvakės dega apie 2 val, jas galima pakeisti kiekvieną vakarą ir plaukiojančias žvakes deginti kiekvieną vakarą ypač Advento laikotarpiu prieš Kalėdas.

Daugiau

Plaukiojančios žvakės Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių