Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Gražūs popieriniai Kalėdiniai maišeliai yra patogi dovanų pakavimo priemonė. Popieriniai dovanų maišeliai yra dviejų rūšių:

Stori prabangūs popieriniai dovanų maišeliai, kurie iš vienos pusės papuošti metalizuotu piešiniu. Kitoje maišelio pusėje atsikartoja tas pats piešinys tik neblizgantis. Šie dovanų maišeliai mėgstami biurų darbuotojų, į juo...

Gražūs popieriniai Kalėdiniai maišeliai yra patogi dovanų pakavimo priemonė. Popieriniai dovanų maišeliai yra dviejų rūšių:

Stori prabangūs popieriniai dovanų maišeliai, kurie iš vienos pusės papuošti metalizuotu piešiniu. Kitoje maišelio pusėje atsikartoja tas pats piešinys tik neblizgantis. Šie dovanų maišeliai mėgstami biurų darbuotojų, į juos dažniausiai pakuojamos Kalėdinės dovanos suaugusiems. Kiti popieriniai Kalėdiniai dovanų maišeliai išmarginti spalvingais ir linksmais piešiniais, į juos pakuojamos Kalėdinės dovanos vaikams. Maišeliai būna skirtingų dydžių ir piešinių, todėl juos galima pritaikyti vyresniems vaikams ir suaugusiems.

Visi popieriniai Kalėdiniai dovanų maišeliai papuošti satininės juostelės rankenėlėmis. Prie rankenėlės gali būti pririšama maža dovanų kortelė, čia galite užrašyti vardą ar trumpą palinkėjimą. Maišeliai parduodami po vieną arba pakuotėmis po 10 vnt. Pakuotėje mix yra sudėti skirtingų piešinių maišeliai. Maišelio išmatavimai žymimi centimetrais sekančiai: L ilgis, A aukštis, P dugnelio plotis.

Daugiau

Popieriniai maišeliai Yra 9 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 9 iš 9 prekių