Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Natūrali ir dirbtinė rafija puiki pakavimo medžiaga. Rafija tai ir floristinė dekoratyvinė medžiaga juostelėmis, kurios naudojamos įvairioms kūrybinėms reikmėms kaip originalus dekoratyvinis elementas. Su rafija pakuojamos ir dekoruojamos dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, kuriamos Velykinės dekoracijos. Natūrali rafija taip pat naudojma ...

Natūrali ir dirbtinė rafija puiki pakavimo medžiaga. Rafija tai ir floristinė dekoratyvinė medžiaga juostelėmis, kurios naudojamos įvairioms kūrybinėms reikmėms kaip originalus dekoratyvinis elementas. Su rafija pakuojamos ir dekoruojamos dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, kuriamos Velykinės dekoracijos. Natūrali rafija taip pat naudojma kaip pakavimo medžiaga dūžtančioms dovanoms pakuoti ir apsaugoti.

Natūrali rafija tai natūralus palmių pluošto produktas, parduodamas siauromis juostelėmis, kurios supakuotos pluoštais po 80 g. Šią rafiją nuo seno naudoja floristai ir gėlininkai. Dirbtinė rafija pagaminta iš polipropileno juostelės, supakuota ritėmis po 200 m. Dirbtinė rafija atrodo kaip natūrali rafija, tik yra žymiai stipresnė ir pasižymi plačiu spalvų ir atspalvių asortimentu.

Daugiau

Rafija Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių