Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Rafija natūrali ir dirbtinė, tai pakavimo juostelės, kartu pakavimo medžiaga ir dekoravimo elementai. Rafija tai ir floristinė dekoratyvinė medžiaga juostelėmis, kurios naudojamos įvairioms kūrybinėms reikmėms kaip originalus dekoratyvinis elementas. Su rafija pakuojamos ir dekoruojamos dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, kuriamos Velykinė...

Rafija natūrali ir dirbtinė, tai pakavimo juostelės, kartu pakavimo medžiaga ir dekoravimo elementai. Rafija tai ir floristinė dekoratyvinė medžiaga juostelėmis, kurios naudojamos įvairioms kūrybinėms reikmėms kaip originalus dekoratyvinis elementas. Su rafija pakuojamos ir dekoruojamos dovanos, rišamos gėlės ir gėlių puokštės, kuriamos Velykinės ir Kalėdinės dekoracijos. 

Natūrali rafija tai natūralus palmių pluošto produktas, parduodamas siauromis juostelėmis, kurios supakuotos pluoštais po 80 g. Šią rafiją nuo seno naudoja floristai ir gėlininkai. Natūrali rafija taip pat naudojma kaip pakavimo medžiaga dūžtančioms dovanoms pakuoti ir apsaugoti.

Dirbtinė rafija pagaminta iš polipropileno juostelės, supakuota ritėmis po 200 m. Dirbtinė rafija specialiai pagaminta taip, kad jos struktūra atrodo kaip natūrali rafija, tik yra žymiai stipresnė ir pasižymi plačiu spalvų ir atspalvių asortimentu.

Daugiau

Rafija Yra 11 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių